Бібліотекарі Синельниківщини беруть участь у розробці проекту для отримання гранту

«Чудотворна майстерня як осередок сільських ініціатив» — саме таку назву носить спільний проект бібліотекарів Синельниківського та Білозерського районів. Минулої п′ятниці працівники бібліотек Херсонської області завітали до Синельниківської районної бібліотеки на перший тренінг. В рамках заходу була представлена презентація роботи Музиківської сільської бібліотеки. Колеги з півдня України поділилися своїм баченням щодо залучення позабюджетних коштів, реалізації безлічі екологічних та освітніх проектів.
Під час тренінгу його учасники були розподілені на групи: так зручніше працювати над портретом цільової аудиторії та розробляти SWOT-аналіз.
Менеджер проектів для сільських програм Катерина Павловська зауважила, що під час проведення тренінгу бібліотекарі винайшли цікаву ідею – кіноклуб під відкритим небом та максимальне використання буктрейлерів. «Ми живемо в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, саме тому маємо віднайти цікаві та нестандартні способи роботи для залучення читачів», — зазначила Катерина Павловська.
Вже найближчим часом синельниківські бібліотекарі нанесуть візит у відповідь своїм херсонським колегам.