Винного у вбивстві 13-річної дівчини встановлено

фото - beta.in.ua

02 червня 2018 року до поліції звернулася жителька селища Іларіонове Синельниківського району з заявою про зникнення її 13-річної доньки. Труп дівчини в той же день виявлений у водоймищі поблизу селища Іларіонове.

Вже наступного дня встановлена винна особа – 14-річний підліток, учень 9 класу, також житель селища Іларіонове. 03.06.2018 йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України, — умисне вбивство малолітньої особи. В той же день хлопець затриманий, в подальшому йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Подробиці вчинення злочину не розголошуються в інтересах слідства.

На теперішній час досудове розслідування триває, продовжується збір доказів, в тому числі проведення судових експертиз, після чого буде вирішено питання про направлення обвинувального акту у кримінального провадженні до суду. Процесуальне керівництво здійснюється Синельниківською місцевою прокуратурою.

Під час досудового розслідування буде дана правова оцінка і діям батьків винного щодо виконання ними своїх батьківських обов’язків.

Синельниківська місцева прокуратура