Вчителі Синельниківщини поділилися професійним досвідом

Вчителі Синельниківщини поділилися професійним досвідом з колегами з інших міст та районів області

24 березня на базі Раївської школи-інтернат, Майської та Михайлівської середніх загальноосвітніх шкіл відбувся обласний семінар “Створення та функціонування внутрішкільного моніторингу якості загальної середньої освіти”. У заході прийняло участь 29 фахівців-координаторів з моніторингу з різних куточків Дніпропетровщини.

Досвідом своєї роботи “Результативність моніторингу сучасного соціалогізованого виховного простору сільського навчального закладу повного дня” поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Раївської СЗШ-інтернату Яценко В.А. Соціально-психологічний театр “Інсайт” продемонстрував виставу про щастя.

Учасники семінару ознайомилися з системою роботи Майської СЗШ “Моніторинг як передумова підвищення якості середньої загальної освіти в контексті розвитку соціально зорієнтованої особистості”. У рамках майстер-класу директор школи Пятецька Н.А. представила фрагмент педагогічної ради з даного питання.

Завершальним етапом семінару став перегляд презентації Михайлівської СЗШ “Створення інноваційного освітнього середовища для підвищення результативності навчально-виховного процесу в школі шляхом проведення моніторингових досліджень”. Заступник директора з навчально-виховної роботи Головіна Н.Г. розповіла про роботу школи над моніторингом здоров’язберігаючих технологій.

Родзинкою семінару став фільм “Здоров’язберігаючі технології в навчально-виховному процесі”. В учасників семінару викликала особливе задоволення демонстрація весняної колекції дитячого одягу театру мод районного будинку школярів при Славгородській СЗШ.