«Відродження» затвердило стратегічну програму розвитку Дніпропетровщини до 2020 року

Політична партія «Відродження» презентувала та затвердила стратегічну Програму соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року.

Про це стало відомо під час партійної конференції «Відродження», що відбулася 22 вересня у Дніпропетровську.

За словами експертів, які брали участь у розробці документу, презентована «Відродженням» програма соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області – це фундаментальна науково-прикладна розробка, що досі не має аналогів в Україні.

«Програма містить 17 окремих проектів, зокрема, з економічних питань, енергозбереження, покращення інвестиційного клімату, екологічної безпеки. Ми дуже добре вивчили Дніпропетровську область та провели дуже велику роботу», — розповіла співавтор Програми, доктор економічних наук, професор Вікторія Микитенко.

Крім того, голова партії, колишній губернатор Дніпропетровщини Віктор Бондар наголосив, що завдяки зусиллям експертів з економіки, а також практичним знанням керівників великих підприємств, програма дозволить суттєво покращити як особистий добробут мешканців області, так і загальноукраїнські економічні показники.

«Наша партія насамперед виступає за економічне відродження країни, за відродження її промислового потенціалу та інвестиційного клімату. І саме у Дніпропетровській області команда «Відродження» складається з людей справи, які можуть це здійснити», — заявив він.

Участь у конференції взяли також народні депутати Андрій Шипко та Віталій Хомутиннік.

Всього політична сила висунула понад 2000 кандидатів до місцевих рад Дніпропетровщини усіх рівнів.

Нагадаємо, що 5 вересня у Києві відбувся VI позачерговий з’їзд політичної партії «Відродження». Його делегати ухвалили рішення про участь політичної сили у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

DSC_0345

DSC_0060