В місті діятиме новий тариф на воду

Головний інженер Синельниківського міського комунального підприємства «Водоканал» Іван Нагорняк повідомив, що з 14 квітня 2018 року в місті діятиме новий тариф на воду – 15,89 грн. (відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради 23 березня 2018 року).

Діючий тариф не переглядався ще з минулих років і на сьогоднішній день не відповідає реальній собівартості. Та це не останнє підвищення у цьому році. На сьогоднішній день постачальник води – «Дніпро-Західний Донбас» вже підвищів ціну покупної води на 3,5 грн., на рівні держави збільшено розмір мінімальної заробітної плати, який не врахований у новому тарифі.

Міський голова поставив завдання водяникам працювати над скороченням втрат води по місту та наданням населенню якісних послуг за умови застосування мінімального тарифу.

Оскільки однією зі складових у роботі по зменшенню втрат води, покращенню водопостачання, є заміна старих аварійних труб на нові, а коштів у підприємства немає, водяники пропонують проводити такі роботи у приватному секторі на умовах співфінансування: господарі будинків купують труби, а «Водоканал» виконує необхідні роботи щодо укладання нових труб за свої кошти. Вже є чимало позитивних прикладів такої співпраці. Дмитро Зражевський запропонував провести на кварталах збори та довести до відома населення таку інформацію.