В районі впроваджується система ProZorro

Електронна система закупівель вже успішно працює в області, Наразі, чергове завдання – інтеграція ProZorro в районах. Бухгалтери сільських, селищних рад, організацій та установ району побували в райдержадміністрації на семінарі щодо адаптації своєї роботи до умов електрониих закупівель. Загалом же участь у семінарі взяло 46 бухгалтерів.

«Безперечно, система у використанні для всіх нова», — зазначила начальник фінансового управління РДА Тетяна Макаркіна. «Проте поступово всі складнощі будуть нівелюватися і працювати буде просто і легко».

Для присутніх бухгалтерів була проведена коротка лекція з метою ознайомлення із принципами роботи ProZorro, після чого семінар продовжився у форматі «запитання-відповідь» і бухгалтери мали змогу отримати фахові відповіді на найбільш хвилюючі питання.

Довідково. ProZorro – пілотний проект електронної системи публічних закупівель, що суттєво знижує ризик проведення корумпованої закупівлі завдяки відкритості всіх процедур.

Кожне підприємство має можливість взяти участь в торгах онлайн, всі документи надаються в електронному вигляді. Тільки переможець на вимогу постачальника надає паперові документи та довідки.