В Cинельниковому п`яні підлітки влаштували перегони із правохоронцями.

Погоня за п`яницями стала несподіванкою для правохоронців що разом із громадськими активістами патрулювали вечірнє місто.

Пішохідний патруль, в який входили працівники міліції та представники громадських організацій охороняючи громадський порядок виявили групу молодих людей на території районної лікарні біля дитячого відділення. Не дивлячись на порушення закону про розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, п`яних порушників просто попросили покинути територію лікарні разом із смітником ними влаштованим.

Проте молоді люди вирішили, що їх нахабно потурбували без причинно, і почали погрожувати патрульним нібити зв`язками в місцевій міліції, та звільненням.

Після чого було виклакано автопатруль. Але і з новими патрульними мододим людям домовитись було не легко.
Вони знову намагались домовитись, не розуміючи усього що відбувається навколо них.

Зрештою правопорушники погодились із тим, що вони не праві, і їм потрібно покинути лікарню.

Так здалось зпершу. Адже, те що трапилось за кілька хвилин стало шоком не тільки для нас, а й для правохоронців.

Один із молодих людей вирішив показати правохоронцям, хто тут головний. і не підчиняючись наказу спровокував погоню, він сів за скутер та порушуючи усі правила дорожнього руху почав тікати. Патрулю спробував наздогнати п`яного водія пустившись у погоню. Вже за пару сотень метрів водії разом із своєю пасажиркою втратив керування і впав, після чого спробував сховатись в одному з під`їздів багатоповерхівок. Та його швидко наздогнали.