Гласність та відкритість Синельниківської місцевої прокуратури

Багато хто скаржиться на діяльність органів державної влади, дехто хотів би надати пропозиції щодо їх діяльності, а деякі надають перевагу заявам про сприяння реалізації закріплених Конституцією України прав. Однак, не всі на практиці переходять до активних дій, не зважаючи на те, що перший крок щодо впровадження своїх ідей і пропозицій є доволі легким у виконані.

28 жовтня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VІІІ внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Даний Закон розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Відповідно до Закону письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати, однак в електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Разом з тим, повідомляємо, що електронні звернення до Синельниківської місцевої прокуратури надсилати на електронну пошту synelnykovo@prokuratura.dp.ua

Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» (05663) 4-25-46.

Приймання звернень в органах прокуратури України у робочий час щодня, крім вихідних.

Межівський відділ
Синельниківської місцевої прокуратури