Державна фіскальна служба України повідомляє

Сервіс фіскальної служби, який «знає все»

ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що інформаційно-довідковий ресурс ДФС України – «ЗІР» доступний кожному. Він дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, використовуючи ключові слова.

За допомогою ресурсу «ЗІР»  можна переглянути  інформацію за певні періоди, при цьому не лише по запитаннях-відповідях,  але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань. Також, функціонал ресурсу передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».

Скористатися ресурсом «ЗІР» можна через веб — портал ДФС України (вкладинка «Інформаційно — довідковий ресурс»).

 

Шановні підприємці!

У зв‘язку зі змінами до ПКУ просимо платників, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, нафтопродуктами звернутися до центрів сервісного обслуговування касової техніки для оновлення програмного забезпечення касових апаратів.

Вдячні за розуміння.

 Деклараційна кампанія — 2015!

Декларації про майновий стан і доходи платники податків повинні подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.

Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію, – 30 квітня 2015 року, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року.

При декларуванні доходів у поточному році застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2014 року.

Бланк податкової декларації та порядок її заповнення розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України. (www.sfs.gov.ua)

 

Застосування податкового компромісу

Дніпропетровська ОДПІ повідомляє про введення в дію з 17.01.2015р. Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» (опубліковано 16.01.2015р. в газеті «Голос України» №6 від 16.01.2015р.), яким Податковий кодекс України доповнено новим підрозділом 92 «Особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість під час застосування податкового компромісу» та платникам надано право до 16.04.2015р. включно подати уточнюючий розрахунок з ПДВ та податку на прибуток за податкові періоди до 01.04.2014р. з урахуванням ст.102 Податкового кодексу або заяву про застосування компромісу для визначених повідомленням-рішенням зобов’язань з ПДВ/податку на прибуток, та сплатити занижене податкове зобов’язання у розмірі 5 відсотків такого зобов’язання.

Роз’яснення та додаткова інформація з питань застосування податкового компромісу надаються податковими інспекціями за місцем реєстрації.

Контактні телефони з питань застосування податкового компромісу:

— Дніпропетровська ОДПІ тел. 374 – 88 – 28;

Координатор з даного питання – Петрашку  Олександр Олександрович  тел. 374 -93 — 75.

— Синельниківське відділення Дніпропетровської ОДПІ

Координатор з даного питання Чехович Світлана Олександрівна, тел. 740 – 37 – 31;

— Солонянське відділення Дніпропетровської ОДПІ Бик Людмила Володимирівна,    тел. 34 – 69 – 65.