Державна Фіскальна Служба України Повідомляє

Команди ГУ ДФС у Дніпропетровській області взяли участь у спортивних змаганнях

Нещодавно, чотири команди ГУ ДФС у Дніпропетровській області взяли участь у змаганнях за програмою комплексних змагань обласної організації ФСТ «Динамо» України, присячених 85-й річниці Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

У змаганнях приймали участь тринадцять команд ОКФК правоохороних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області. Дві з чотирьох команд ГУ ДФС у Дніпропетровській області – збірна команда з міні-футболу та з шахів посіли перші місця.

 

Пільга з ПДВ при продажу новорічних подарунків для дітей

ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що звільняються від обкладенням ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій (лист ДФС від 24.11.2014 р. № 7309/6/99-99-19-03-02-15). Водночас суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються.

У період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року звільняються від обкладення ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються не лише за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а й за рахунок коштів профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.

 

 

Електронний кабінет платника податків

Електронний кабінет платника − це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, доступ до роботи в якому здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, шляхом автентифікації з використанням електронного цифрового підпису та авторизації такого платника.

Електронний кабінет платника надає платникам податків можливість працювати з органами фіскальної служби дистанційно у режимі реального часу, а саме:

— подавати декларації з використанням електронного цифрового підпису і переглядати подану та/або сформовану податкову звітність;

— отримувати нагадування щодо строків подання звітності та сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);

— отримувати інформацію щодо особистих реєстраційних даних (податковий номер платника податків, назва платника податків, основний вид діяльності; ПІБ бухгалтера та директора тощо);

— подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби;

— вести в електронному вигляді Книги обліку доходів та витрат;

— переглядати інформацію щодо стану своїх розрахунків з бюджетом, зокрема про заборгованість зі сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Користувачами Електронного кабінету платника є платники податків юридичні особи та самозайняті особи − фізичні особи − підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Для роботи в Електронному кабінеті платника необхідно здійснити наступні кроки:

перший крок – отримати електронні цифрові підписи, які видаються Акредитованими центрами сертифікації ключів Міндоходів або «Masterkey» або «ІВК».

другий крок − підключитись до мережі Інтернет та зайти до Електронного кабінету платника за адресою kpp.minrd.gov.ua або по гіперпосиланню «Електронний кабінет платника податків» на веб-сайте Державної фіскальної служби України.

третій крок − авторизуватись в Електронному кабінеті за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

 

 

Декларуємо доходи за 2014 рік.

З 01 січня 2015 року стартує компанія декларування громадян про отримані доходи в 2014 році.

Деклараційна компанія буде продовжуватися до 01 травня 2015 року.

Щорічне декларування громадян – це перш за все:

— виконання громадянином свого конституційного обов’язку;

— індивідуальний внесок в добробут держави;

— реалізація права громадян на податкову знижку.

Громадяни, що отримували доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримання спадку, подарунків, іноземних доходів, доходів від двох і більш податкових агентів та інших доходів зобов’язані подати в органи державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.

Подати декларацію також зможуть громадяни, що претендують на податкову знижку на оплату за навчання, допоміжних репродуктивних технологій, сплати відсотків по іпотечному кредиту і інші суми витрат передбачених  податковим законодавством.

При документальному підтвердженні податкова знижка дає можливість громадянам повернути частину понесених витрат в 2014 році.

Податкова знижка надається виключно резидентові країни.

Термін подачі таких декларацій – до 31 грудня 2014 року.

Отримати бланки декларацій  громадянами можна в Центрах обслуговування платників органів  фіскальної служби безкоштовно.

В електронній формі громадяни зможуть надіслати декларацію до фіскального органу  засобами електронної пошти через інформаційний портал державної фіскальної служби України.

 

 

Переваги подання звітності в електронному вигляді:

— економія робочого часу платників податків, а також їхніх коштів на придбання бланків звітних документів;

— звітність, надіслана електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях;

— уникнення витрачання часу у чергах до «вікна» прийому звітності;

— гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок;

— оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.