Допоможемо переселенцям

 

 

Сьогодні до міста вже прибуло 35 сімей (100 осіб, з них 31 дитина) з АР Крим та районів проведення антитерористичної операції.

Щоденно до нашого міста приїздять люди з АР Крим та районів проведення антитерористичної операції.  Багатьом сім`ям доводиться залишати будинки, квартири, роботу, роками нажите майно та шукати кращої долі в іншому місці. Дуже добре, коли у родини є родичі чи знайомі, які можуть на певний час прихистити та допомогти. Зовсім по-іншому себе почувають люди, які залишаються з бідою наодинці…

Сьогодні до міста вже прибуло 35 сімей (100 осіб, з них 31 дитина). Міська влада за допомогою небайдужих громадян забезпечила переселенців житлом,  предметами першої необхідності, що надходять до  пункту  збору речей,  розташованого у територіальному центрі соціального обслуговування громадян (вул.Інтернаціональна,21).

Виконавчий комітет міської ради висловлює слова великої вдячності всім синельниківцям, хто допомагає вирішувати проблеми громадян зі Сходу країни та Криму.

На жаль, одним із гострих питань є розміщення прибулих. На сьогоднішній день  резервний  житловий фонд міста  вже вичерпано. Міський штаб з питань тимчасового розміщення громадян, які переселяються зі східних регіонів України, звертається до мешканців міста, хто має можливість поселити у себе людей, надати свої координати управлінню праці та соціального захисту населення (вул.Радянська,36 каб.№13), або зателефонувати на „гарячу” лінію: 4-21-61.

Не залишимося осторонь чужої біди! Підтримаємо сім`ї переселенців у складний для країни час!

 

Джерело: Прес-служба СМР