Жоден вбивця не уникне покарання

Одним з найбільш небезпечних для суспільства видів злочинів є злочини проти життя та здоров’я особи, особливо умисні вбивства. Кількість таких злочинів є незначною, однак самі події кримінальних правопорушень викликають у суспільстві значний резонанс, а не розкриття таких злочинів розці нюється як неналежне виконання правоохоронцями своїх службових обов’язків.

За 6 місяців 2017 року на території міста Синельникове вчинено чотири умисні вбивства, у Синельниківському районі не вчинено жодного злочину. Розслідування даних злочинів з першого дня перебуває на контролі у керівництва Синельниківської місцевої прокуратури. Прокурорами Синельниківської місцевої прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях щодо умисних вбивств, приділяється максимальна увага стану досудового слідства.

Як наслідок плідної співпраці органів прокуратури та поліції усі вказані вбивства розкрито, три провадження з обвинувальними актами направлені до суду для розгляду по суті, одне буде направлено до суду найближчим часом. Крім того, у 2017 році скеровано до суду ще два кримінальні провадження, в яких вбивства вчинено у минулому році, а також провадження за фактом вбивства при перевищенні меж необхідної оборони.

У всіх зазначених кримінальних провадженнях на разі триває судовий розгляд. Публічне обвинувачення підтримують прокурори Синельниківської місцевої прокуратури, які будуть принципово відстоювати позицію обвинувачення, щоб жодна винна особа не уникла справедливого покарання.

Синельниківська місцева прокуратура