Загроза від стихійних ринків

Щоб трагічний випадок смерті мешканця Синельникового від сказу залишився одиничним та щоб уникнути розповсюдження хвороби, владними органами міста було спеціально зібрано представників санепідемстанції, ветеринарної клініки та поліції для визначення термінових дій.

Міський голова Синельникового віддав чіткі вказівки кожній службі міста для подальшої роботи. Ветеринарна служба вже займається безхатніми тваринами.
Велика загроза нині йде від стихійних ринків, бо саме там продаються неперевірені товари, які часто розкладені просто на землі. Тож першочерговою вказівкою міського голови було рішення щодо ліквідації такої стихійної торгівлі за допомогою поліції та санепідемстанції.
Співробітники поліції та санепідемстанції повинні проводити профілактичні заходи у місцях стихійної торгівлі.
Журналісти ТРК «РЕГІОН» відвідали місця стихійної торгівлі, але зі співробітниками санепідемстанції та поліції поспілкуватися не вдалося через їх відсутність.

Товари тваринного походження, що продаються у непридатних для цього місцях, можуть стати причиною цілою купи захворювань, тож, враховуючи загрозу сказу, така торгівля є просто небезпечною для життя синельниківців.

Отже, керівництву санепідемстанції та поліції слід добре простежити за роботою своїх підлеглих та в найкоротший термін виконати вказівки міського голови.