За новорічні свята в області народилося 365 дітей

У період з 31 грудня 2014 року по 4 січня 2015 року в нашій області народилося 197 дівчаток та 168 хлопчиків. Про це повідомила головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Катерина Каїра.

— За святкові дні в пологових відділеннях Дніпропетровської області народилося 365 дітей. Дівчаток все ж таки більше. Мабуть, це говорить про те, що в цьому році ми будемо жити в мирі та злагоді. Адже дівчинка, жінка завжди зберігає домашній вогник, вона запалює в серцях чоловіків кохання та продовжує людський рід, — зазначила Катерина Каїра. — Серед народжених в перші дні нового року малюків було 2 двійні.
Також були випадки, під час яких фахівцям регіону довелося докласти дуже багато зусиль для того, щоб і жінки, і новонароджені залишилися здорові та живі.

До речі, серед породіль були і жінки, що переїхали на Дніпропетровщину з Донецької та Луганської областей.

— Загалом, на сьогодні більше 1000 жінок-переселенок народило в наших пологових стаціонарах. В новорічну ніч 3 такі жінки народили діточок, — підкреслила Катерина Каїра.

Довідка. На Синельниківщині за період з 29 грудня 2014 року по 5 січня 2015 року народилося 10 дітей: 1 хлопчик і 9 дівчаток.