Львівське сміття незаконно ввезене в Синельниково — інформація постійно оновлюється

6:57 (17.09.16)
Вантажівка яка приїхала о 6:28 вдалося розвернути, покинула територію полігону (не відомо чи далеко можливе повернення)
зі слів активістів молодики спортивної статури погрожували депутатам, активістам та не байдужим мешканцям що зараз їх «переламають» (погрози)

6:28 (17.09.16)
Повідомили про ще одну вантажівку яка приїхала до полігону  (Підтверджено, незабаром відео) активістами та депутатами була заблокована!

3:00 (17.09.16)
Близько 3-ї ночі з 16 на 17 вересня ввезення сміття продовжується, тільки що 11 фур близько 180 тон вивантажили свое сміття!

16.09.16
16-го вересня рішенням Синельниківської сесії (термінового скликання) було принято рішення про заборону ввезення сміття із Львову та інших міст на територію Синельниківського сміттєвого полігону.

Рішення №169-12/VІІ Синельниківської місцевої ради говорить про те що
«Заборонити ввезення та розміщення твердих побутових відходів  з інших адміністративно-територіальних одиниць країни на території м. Синельникового»

Також додано окремий пункт про не виконання цього рішення
«У разі встановлення незаконності дій щодо ввезення та розміщення твердих побутових відходів іногородніми організаціями на земельній ділянці, наданій для сортування та розміщення твердих побутових відходів на території міста Синельникового, зобов’язати суборендаря, товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна фінансова група», виконати роботи по їх вивезенню за власний рахунок.»

 

15:20 (14.09.16)

Як стало відомо, ще дві львівські фури розгрузили сміття у Синельниковому. На сміттєзвалище знов приїхав депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Хорішко. Разом з поліцією тут було зафіксовано факт нелегального вивантаження сміття. Разом з Володимиром Володимировичем до сміттєзвалища завітали СМІ та активісти громади. Всі мали бажання поспілкуватися з суборендатором звалища, але він не приїхав. Тож збори громади для обговорення цього питання були продовжені у приміщенні Синельниквської міської ради.

с 13 на 14.09
В ночь с 13 на 14 сентября десять фур с мусором приехали на полигон в город областного подчинения Синельниково, что в 50-ти километрах от Днепра, и вывалили туда отходы. Следующей ночью пришло еще 17 фур. Всего 27 грузовиков по 22 тонны в каждом – итого 594 тонны. Разозленные активисты даже порезали нескольким машинам колеса, но это большегрузы не остановило.

Интересно, что сам свалочный полигон и без того до отказа завален мусором и по факту — на грани закрытия.

Жители Синельниково, обеспокоены ситуацией, так как их полигон имеет площадь два на два километра, с углубление 3-4 метра. По сообщениям людей львовский  мусор вывален горой сверху. Активисты считают, что если мусор начнут сжигать, то вонь распространится на 10-12 километров.

Возмущенные жители Синельниково дежурят на полигоне и на площади перед горсоветом. Несмотря на сопротивление руководства города, депутаты потребовали в пятницу 16 сентября созвать внеочередную сессию, чтобы запретить ввоз львовского мусора в Синельниково. Также депутаты обратились в правоохранительные органы с требованием дать правовую оценку действиям руководства города.