З 16-17 вересня о 3-ї ночі, незаконно ввезено більше 180 тон Львівського сміття попри заборону ввезення в місто Синельниково

16-го вересня рішенням Синельниківської сесії (термінового скликання) було принято рішення про заборону ввезення сміття із Львову та інших міст на територію Синельниківського сміттєвого полігону.

Рішення №169-12/VІІ Синельниківської місцевої ради говорить про те що
«Заборонити ввезення та розміщення твердих побутових відходів  з інших адміністративно-територіальних одиниць країни на території м. Синельникового»

Також додано окремий пункт про не виконання цього рішення
«У разі встановлення незаконності дій щодо ввезення та розміщення твердих побутових відходів іногородніми організаціями на земельній ділянці, наданій для сортування та розміщення твердих побутових відходів на території міста Синельникового, зобов’язати суборендаря, товариство з обмеженою відповідальністю «Інноваційна фінансова група», виконати роботи по їх вивезенню за власний рахунок.»

Однак зараз (близько 3-ї ночі) з 16 на 17 вересня ввезення сміття продовжується, тільки що 11 фур близько 180 тон вивантажили свое сміття!

Рішення сесії не виконується! Рішення було принято одноголосно в присутності представника орендатора сміттєвого полігону!

Вантажівки біли відпущенні поліцією після складання протоколу та допиту всіх учасників.

Також зауважимо що всі вантажівки охороняли чоловіками спортивної статури!

Вже за декілька годин відео з місця подій