Медичні мобільні центри почали працювати на Дніпропетровщині

Медичні мобільні центри (ММЦ) від партії «Відродження», укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням, обслуговуватимуть пацієнтів по всій Дніпропетровщині.

Про це стало відомо 10 серпня під час старту проекту в м. Синельникове.

«Основна проблема, що гостро стоїть перед більшістю населення Дніпропетровської області, – недоступність якісних медичних послуг. Після впровадження медичної реформи в Дніпропетровській області кількість лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів скоротилась, а в деяких районах їх не стало зовсім», — розповів депутат Дніпропетровської міської ради (група «Відродження»), кандидат медичних наук Олексій Григорук.

«Люди вже не можуть чекати, коли ситуація в медицині зміниться. Ми маємо допомогти людям уже сьогодні, інакше вони просто не доживуть до якісних змін. Тому Медичні мобільні центри працюватимуть зараз і продовжать після виборів», — зазначив він.

IMG_20150810_140659

«Обладнання, яким забезпечені «поліклініки на колесах», дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму. Після обстеження на кожного нашого пацієнта ми заводимо медичну картку, куди вносимо результати аналізів. Цю інформацію можна використовувати для продовження лікування в будь-якому медичному закладі області»,  — пояснила лікар ММЦ Ірина Дмітрієнко.

У проекті задіяні кілька бригад лікарів, що сприятиме зменшенню навантаження на медперсонал  та забезпечить високий рівень обслуговування й максимально уважний підхід до кожного пацієнта.

Медичні мобільні центри (ММЦ) – це сучасні, обладнані новітньою медичною технікою, «поліклініки на колесах». У 12-метрових трейлерах створені комфортні умови для пацієнтів та лікарів з урахуванням усіх європейських стандартів.

У «поліклініках на колесах» є реєстратура, кабінети для прийому пацієнтів, процедурна кімната і діагностична лабораторія.

Відродження якісної медицини – один із пріоритетів діяльності політичної партії «Відродження».

IMG_20150810_140502

 

IMG_20150810_134229