Мешканців району застерігають не втрачати пильності під час хуртовин та ожеледиці

Під час засідання районної комісії з питань ТБ та НС  відбулося обговорення першочергових заходів, покликаних мінімізувати ризики, які можуть виникнути в результаті погіршення погодних умов, що спостерігається по всій території України.

За даними сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, протягом 7-10 січня  розчисткою доріг займалися філія «Синельниківський райавтодор» із залученням 4 одиниць техніки.Також до ліквідації снігових заметів долучилися  ПрАТ «Агро-Союз», Комунальне підприємство ТОВ «Альфа КЛ».Завдяки спільним  зусиллям вдалося розчистити трасу Дніпропетровськ-Мелітополь, павлоградський напрямок, дорогу, що веде до с.Воронове та звільнити від снігового полону мешканців житлових масивів селища Іларіонове.

В рамках заходів підготовки до зими голови сільських, селищних рад мали змогу отримати посипочний матеріал для використання на небезпечних ділянках доріг.Таким шансом  скористалися  голови Іларіонівської селищної ради, Вільненської та Кислянської сільських рад.

Враховуючи, що найближчим часом діапазон температур буде коливатися, що спричинить ожеледицю, мешканців району просять   утриматись від поїздок за межі населених пунктів. Однак тим, хто все-таки збирається в дорогу, рекомендується взяти з собою додатковий комплект верхнього одягу, їжу та запас пального. Паркуватися лише у дозволених місцях, щоб не заважати рухові автомобілів екстрених служб.

По можливості слід  уникати піших прогулянок на далекі дистанції, особливо у вечірній та нічний час. Виходячи на вулицю тепло одягатися, щоб уникнути переохолодження, та добирати зручне взуття, оскільки існує ризик посковзнутись та отримати травму.

Треба зауважити, що під час сильних поривів вітру часто виникає загроза пошкодження ліній електропередач, падіння дерев та металоконструкцій. Будьте уважними та обережними.

                                                                                              Прес-служба РДА