Місто відвідав Богдан Бондаренко — бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 листопада 2016 року м.Синельникове відвідав український легкоатлет Богдан Бондаренко — бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року зі стрибків у висоту, чемпіон світу (2013 року), володар національного рекорду з цього виду спорту.

Видатний спортсмен провів зустріч з вихованцями Синельниківської ДЮСШ, щоб поспілкуватися та надихнути дітей на високі досягнення у легкій атлетиці. Адже у Богдана Бондаренка за плечима безліч перемог, за які він має державні нагороди: Орден «За заслуги» II ст. (4 жовтня 2016 року) — за досягнення високих спортивних результатів на Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України, та Орден «За заслуги» III ст. (24 серпня 2013 року) — за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Його найкращий результат 2,27 м у приміщенні та 2,42 м — на відкритому повітрі.

Богдан Бондаренко приїхав не з порожніми руками, він подарував вихованцям відділення легкої атлетики спортивний інвентар для занять спортом, а Сахно Дмитру та Денисенку Артему — шиповки для стрибків у висоту.

По закінченню зустрічі всі охочі отримали автографи та мали змогу зробити фото на пам’ять.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA