На Дніпропетровщині від «Відродження» балотуються понад 2000 кандидатів

Політична партія «Відродження» затвердила список кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах 25 жовтня в Дніпропетровській області.

Про це стало відомо під час конференції політичної сили, яка відбулася 22 вересня у Дніпропетровську.

DSC_0043Як зазначив голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження» генеральний директор Нікопольського заводу феросплавів Володимир Куцін, загалом політсила висунула понад 2000 кандидатів до місцевих рад усіх рівнів на Дніпропетровщині.

За його словами, основу списку становлять люди з великим досвідом, які вже зробили чимало для розвитку країни та області.

«Серед наших кандидатів до обласної ради – керівники великих підприємств, висококваліфіковані медики, кращі вчителі, успішні підприємці та фермери. Ми знаємо, як плавити метал і як вирощувати хліб. Ми вміємо зводити будинки і дороги. Ми знаємо, як захищати свою землю і як берегти життя», — наголосив він.

У свою чергу, заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник зазначив, що партія «Відродження» об’єднала управлінську та політичну еліти Дніпропетровщини.

«У «Відродженні» — інтелектуальний та творчий потенціал нашої області — перші серед аграріїв, промисловців, вчителів. Тут люди, які перемагають, які виведуть Дніпропетровську область, а згодом і країну, із хаосу та руїни на шлях стійкого, поступального розвитку», — підкресли він.

Нагадаємо, 5 вересня у Києві відбувся VI позачерговий з’їзд партії «Відродження». Його делегати ухвалили рішення про участь політичної сили у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.