На засіданні міськрайонної комісії ТЕБ та НС обговорені важливі питання

На засіданні були присутні: представники влади міськвиконкому та райдержадміністрації , начальник Синельниківського МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, , представники РЕС, газової служби, водоканалу та інші служби міста та районну.

На засіданні було затверджено склад оперативного штабу. Головне питання яке було обговорено на засіданні: створення та функціонування мобільних груп реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.

Забезпечення перевезення людей, які переміщуються із зони АТО, приведення у належний стан захисних споруд, підвалів будинків, налагодження системи оповіщення та навчання населення діям у випадку надзвичайних ситуацій.

Також було підняте питання щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, співробітники ДСНС закликали усіх орендаторів ставків Синельниківського району, залучатись до проведення профілактичних бесід з населенням щодо небезпеки виходу на лід.

 В результаті було вирішено:

— перевірити стан захисних споруд та підвалів міста та району;
— створити мобільну групу реагування в склад якої залучити аварійно-рятувальну службу, аварійні бригади РЕС, газової служби, водоканалу та іншу важку інженерну техніку.
— продовжити профілактичні заходи на водних обєктах спільно з представниками влади, волонтерами та представниками ЗМІ.
-05.02.2015 провести стройовий огляд особового складу та техніки, які увійшли до міськрайонної  мобільної групи реагування.

Мобільна група реагування буде чергувати у цілодобовому режимі, для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру.