Невдовзі ліфти знову запрацюють

Із закінченням виборів закінчилися й соціальні та продовольчі ініціативи, якими деякі з кандидатів зваблювали мешканців міста Синельникового. Звісно, цього й слід було очікувати. Добре те, що залишилися люди, в яких можна бути впевненими.
За останні 15 років мешканці багатоповерхових будинків міста Синельникового вже забули про такий зручний винахід, як ліфт. Та завдяки місцевій владі вже до кінця цього року на вулиці Миру ліфти працюватимуть в усіх під’їздах 28-го будинку та в одному під’їзді 11-го.

-Приблизно 4 роки тому до нас зверталися мешканці багатоповерхових будинків з питань відновлення ліфтів. За рахунок місцевого бюджету була розроблена документація, та через відчутність фінансування ми довгий час не мали змоги почати роботи. У цьому році з ініціативи міського голови Дмитра Зражевського з обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень, за які ми плануємо відновити 4 ліфти. Також в цьому році буде підготовлений бюджетний запит на наступний рік з питання подальшого відновлення ліфтового господарства в усіх багатоповерхових будинках міста, а це 13 ліфтів, – повідомив начальник управління Синельниківського ЖКГ Володимир Вісіч.

Займається відновленням ліфтів Дніпропетровська компанія «Техос-Дніпро», напрямком роботи якої є заміна ліфтів та капітальний ремонт ліфтового обладнання.

-У даному випадку ми виконуємо завдання з монтажу нових ліфтів по вулиці Миру, 28 в усіх трьох під’їздах та по вулиці Миру, 11 у другому під’їзді. Головне, щоб мешканці будинків після нашої роботи змогли зберегти ці ліфти, — розповів Віталій Демідов, директор «Технос-Дніпро».

Як повідомив Віталій Демідов, до кінця 2015 року всі 4 ліфти будуть змонтовані:
-28 жовтня ми розпочали демонтаж старих ліфтів, я гадаю, що приблизно через 2 тижні люди вже зможуть експлуатувати нові ліфти у другому під’їзді по вул. Миру, 28. За листопад та грудень всі 4 ліфти будуть змонтовані.

Щодо того, як мешканці будинків будуть сплачувати за послуги з обслуговування ліфтів – це питання ще залишається відкритим. Та, мабуть, кожна літня людина, кожна мама малої дитини та взагалі кожен мешканець багатоповерхових будинків оцінять комфорт та зручність, які незабаром повернуться до їхнього життя.

Реконструкція міста Синельниково

ТВійРегіон