Олімпійський урок

В закладах освіти м. Синельникового розпочався Всеукраїнський Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту України.

5 вересня юні легкоатлети Синельниківської ДЮСШ провели Олімпійській урок. Гостями уроку були чемпіони України зі стрибків у висоту Дорофєєв Владислав та Геращенко Ірина.
Wo6kHmNcuqkДорофєєв Владислав – вихованець Синельниківської ДЮСШ тренера-викладача з легкої атлетики вищої категорії Коваля Володимира Івановича, середню освіту він отримав в ЗОШ № 2. Владислав є рекордсменом спортивної школи зі стрибків у висоту: в 10 років – 1 м 35 см; у 17 років – 2 м10 см; у 18 років м. Харькові він став чемпіоном України серед юніорів з результатом 2 м 18 см; в минулому році в Києві Владислав, «взявши» планку на висоті 2 м 24 см, став чемпіоном України серед молоді та дорослих. І ми впевнені, що нові висоти Владислава Дорофєєва ще попереду.

Киянку Ірину Геращенко знають не тільки на України, але й за її межами: бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів в м. Рієті (Італія), учасниця чемпіонату світу 2015 року в Пекіні. А ще Ірина є рекордсменкою Європи серед юніорів зі стрибків у висоту з результатом 1 м 95 см, і саме ця подія пов’язує її з нашим містом.

8zVewfFpymU21 лютого 2014 року в м. Сумах на чемпіонаті України у приміщенні тренер-викладач Синельниківської ДЮСШ Коваль Володимир Іванович, суддя змагань, зробив відео зйомку стрибка у висоту Ірини Геращенко, під час якого вона подолала планку на висоті 1 м 95 см. Володимир Іванович поділився цим відео у соціальних мережах. 22 січня 2015 року в українську Федерацію легкої атлетики поступив лист з Європейської атлетичної асоціації, в якому повідомлялося, що ЄАА після процедури ратифікації признала, що Ірина Геращенко віднині – рекордсменка Європи серед юніорок в стрибках у висоту. Так Європейська атлетична асоціація через рік визнала рекордом Європи результат київської атлетки Ирини Геращенко 1 м 95 см. Такі результати є кропіткою роботою Ірини протягом 13 років під керівництвом тренера Пустовой І Г. І ми бажаємо Ірині встановити ще не один рекорд України, Європи й світу.

Під час Олімпійського уроку Ірина розповіла про себе та провела майстер-клас зі стрибків у висоту. Юні легкоатлети з задоволенням провели «фото сесію» з гостями та на пам’ять о зустрічі отримали автографи від кращих українських спортсменів.

Ірина Геращенко та Владислав Дорофєєв є прикладом наслідування для юних спортсменів Синельниківщини. А тренери-викладачі спортивної школи мають надію, що до занять спортом буде залучатися все більше школярів нашого міста.