Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Проведено особистий прийом громадян

Цього понеділка голова райдержадміністрації Олександр Шабанов провів особистий прийом громадян. Загалом було розглянуто  4 звернення, що стосувалися соціальної, земельної та житлово-комунальної сфери.

Мешканці селища Шахтарське, що проживають у багатоквартирному будинку, дах якого  знаходиться в аварійному стані, звернулися до голови РДА з проханням посприяти у скорішому проведенні ремонту, бо покрівля цю зиму вже не переживе. За результатами  розгляду  звернення було вирішено, що вже цьогоріч розпочнеться капітальний ремонт частини даху, наступний же етап ремонту буде завершено у 2018 році. Кошти на це мають виділити з районного бюджету та бюджету Мар′ївської сільської ради.

Мати дитини-інваліда I групи звернулася з проханням виділити матеріальну допомогу на лікування сина. Вже цього дня в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації прийняли від заявниці всі необхідні документи. Сама ж заява буде розглянута на найближчому засіданні комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Нагадаємо, що особистий прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться першого та третього понеділка кожного місяця за попереднім записом у відділі правового забезпечення та роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації: вул.Богми, 3, 3 поверх, кабінет 42.