Повний розвиток подій про гучний скандал навколо виконавчої служби Синельниківського міськрайонного управління юстиції

Повний розвиток подій про гучний скандал навколо виконавчої служби Синельниківського міськрайонного управління юстиції

Народна люстрація на ділі! Якщо держава не здатна очиститись сама – її очистить народ. П`яних працівників юстиції застали випадково на робочому місці громадські активісти, коли прийшли вимагати звільнення корупціонера. Свідками обурливої поведінки представників феміди стали десятки людей, які знімали п`яничок на мобільні телефони. Щоб урятувати один одного своєю репутацією пожертвували одразу кілька посадовців. Про незвичайні пригоди, звичайних слуг народу у сюжеті ТРК»Регіон».

Під час прямого ефіру, стало відомо, за фактом розпиття алкогольних напоїв співробітниками юстиції на робочому місці, проводиться службове розслідування. Ми і надалі будемо відстажувати розвиток даної справи. Тож про подробиці розслідування ви зможете дізнатися із наших наступних випусків.

Доки готувався матеріал, навколо скандалу із п`яними працівниками управління юстиції розгорілась справжня дискусія. Нажаль є люди, які виступають на захист аморальної поведінки слуг народу. Головним аргументом у їх полеміці стали кілька осіб у балаклавах на мітингу. Так, як головною рушійною силою мітингарів були представники Правого Сектору, їх голова Синельниківського осередку Микола Фурман виступив із заявою, щодо людей у балаклавах та звинувачень в адресу Правого Сектору.

Ми й надалі будемо слідкувати за ціею справою!