Пріоритети правоохоронців

11 березня у Синельниківському відділі поліції під головуванням керівника Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Сергія Нестеренка відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів.

Основною метою заходу було обговорення стану протидії злочинності за наслідками роботи у минулому році та визначення проблем і пріоритетів у діяльності правоохоронних органів у 2016 році на території регіону. В роботі наради взяли участь представники місцевого самоврядування, державної влади та керівники правоохоронних органів.

З доповідями виступили перший заступник керівника Синельниківської місцевої прокуратури Тарас Тарковський та очільник Синельниківського відділу поліції Олексій Брандіс.

Під час наради було окреслено коло першочергових проблемних питань, при вирішенні яких правоохоронці повинні вжити дієвих заходів. Як наголосив керівник Синельниківської місцевої прокуратури, одним з головних пріоритетів у роботі правоохоронних органів має бути допомога потерпілому громадянину.

-Ми якось більше уваги приділяємо тому, щоб не порушувати прав підозрюваного, стежити за якістю слідства. Все це необхідно та добре, але ми часом забуваємо про людину, яка постраждала від злочину, — зазначив керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Сергій Нестеренко.

За словами Сергія Нестеренка, правоохоронці мають докласти зусиль для того, щоб злочинець відшкодував потерпілому всі матеріальні збитки:

-Наша робота складається не лише з того, щоб знайти злочинця та притягнути його до відповідальності. На досудовому етапі слід обов’язково докласти всіх зусиль, щоб відшкодувати збитки потерпілому. Зрозуміло, що основна категорія по крадіжкам особистого майна у нас – це люди, в яких нічого немає. Але все одно слід все перевірити – дати запити у БТІ, МРЕВ, банки та підказати потерпілому те, що він має право подати позов. І коли людина вийде від слідчого з почуттям того, що йому дійсно допомогли, все підказали та розказали, то й ставлення людей до правоохоронців зміниться на краще.

Наостанок присутні визначили пріоритетні напрямки своєї діяльності та шляхи поліпшення роботи правоохоронних органів.

ТВій Регіон