Рятувальники провели екскурсію для школярів Синельниково

8-го червня у 48-ій державній пожежно-рятувальній частині була проведена екскурсія для учнів 1-2 класів  середньої загальноосвітньої школи № 5 міста Синельникове.

Дітей було ознайомлено з пожежною технікою, пожежним спорядженням та рятувальним інструментом, а також із застосуванням всього цього  на практиці під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Також діти мали змогу «покермувати» пожежним автомобілем, а ще й дізнатися про нелегку роботу, яку кожен день виконують рятувальники та їх героїчні вчинки.

Скориставшись можливістю, рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми, щодо правил безпеки під час літніх канікул. Вогнеборці у доступній формі розповіли школярам про основні правила пожежної безпеки та життєдіяльності, наголосили на забороні купання у непристосованих для цього місцях, обов’язковому дотриманні правил пожежної безпеки у побуті та у лісі, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання. Також розповіли дітям як діяти на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

Малеча дізналася від вогнеборців порядок дій у разі виникнення надзвичайної події, номери служб порятунку та порядок виклику пожежних.

dp.dsns.gov.ua