Синельниківський район буде з оновленими дорогами, 7 вже відремонтовані

У селах Синельниківського району капітально відремонтували ще сім комунальних доріг. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко не раз наголошував – сельчани мають жити у такому ж самому комфорті, як і мешканці обласних центрів. Саме тому ми капітально ремонтуємо дороги навіть у найменших населених пунктах. Від підрядників вимагаємо, насамперед, якісної роботи. І вони, звісно, знають — недоліки ремонту будуть виправляти власним коштом», — сказав Валентин Резніченко.

             У Синельниківському районі завершився ремонт семи доріг. Оновили, зокрема, вулицю Котляревського в селі Грушувато-Криничне — мешканці потерпали від бездоріжжя 30 років.

             «Після дощу скутер до траси тягнув руками, неможливо було проїхати. А тепер дорога прекрасна, можна їздити без проблем», — поділився місцевий мешканець Григорій Гордієнко

Нова дорога, свіжа розмітка і щойно встановлені знаки — також на вулиці Північній села Новогніде.

«Порівняти стару дорогу й нинішню неможливо. Як в область прийшла команда Валентина Резніченка ми дійсно побачили позитивні зрушення. Тепер от тут у нас можна проїхатися із задоволенням», — розповіла місцева мешканка Юлія Скасків.

Сільський голова  Дерезуватого Тетяна Познюкова каже: вулицю Чкалова  відремонтували швидко і якісно.

«Дорога була в дуже поганому стані близько тридцяти років. Тепер – не порівняти.  Завдяки цій дорозі шкільний автобус з комфортом доставляє учнів до місця навчання. Щиро дякую голові облдержадміністрації Валентину Резніченку за оперативне вирішення питання», — зазначила Тетяна Познюкова.

Цьогоріч в області планують оновити 160 шляхів.