Смачний дарунок для наших захисників

Добрим справам у нашому житті завжди є місце.Дуже радіє душа, коли на волонтерській ниві зустрічаю людей, які щиро бажають надати допомогу нашим воїнам.

Минулої суботи завітала до Синельниківського плодорозсадника з наміром придбати трохи ягід для солдатів. Директор цієї організації Сергій Спиридонович Сокодєлов, дізнавшись, що малина потрібна для наших захисників, передав до опікового відділення клінічної лікарні №2 та Базового військового шпиталю цілих два ящики свіжих стиглих ягід! Синельниківець Олександр Олександрович допоміг з транспортуванням.

Тож завдяки цим чуйним людям наші бійці в той же день отримали смачний частунок! Стигла малинка була поділена між опіковим відділенням міської клінічної лікарні №2 та інфекційним відділенням Базового військового шпиталю. Радість хлопців неможливо передати словами! Зараз, влітку, нашим захисникам просто необхідні сезонні вітамінні продукти! На фото солдати, які проходять лікування у Базовому військовому шпиталі, щойно отримали смачні ягоди. Їх радісні обличчя говорять самі за себе!

Сергію Спиридоновичу, від захисників України, які знаходяться на лікуванні у Базовому військовому шпиталі та опіковому відділенні клінічної лікарні №2 м. Дніпропетровська, щире Вам солдатське спасибі! Від себе особисто – низький уклін за Вашу добру справу!

Т. Анкудінова