Стратегічна програма «Відродження» уже працює в Синельниковому – Олійник

Реалізований з ініціативи заступника голови Дніпропетровської ОДА Святослава Олійника у місті Синельникове великий інфраструктурний проект є прикладом нового підходу до стимулювання економічної розбудови громад та ефективного використання бюджетних коштів, що передбачений у Програмі соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини до 2020 року, розробленій партією «Відродження».

Про це Олійник заявив після затвердження програми на конференції політичної сили у Дніпропетровську.

Віннаголосив, що, незважаючи на очевидну недосконалість процесу розподілу бюджетних коштів,йому вдалося спільно з обласною владою та очільниками Синельниковогоскерувати фінансування на реалізацію справжнього інфраструктурного перетворення міста.

«Працюючи в облдержадміністрації, я побачив, яка вакханалія коїться із розподілом бюджету. Там немає чіткої логіки та структури. Після копіткої роботи фахівців та перемовин із обласною та місцевою владою вдалося консолідувати 50 мільйонів гривень для реконструкції Синельникового. Це проект реальної справи, який стане прикладом у майбутньому», — заявив Святослав Олійник.

Він також наголосив, що команда «Відродження» – це управлінська та політична еліта, яка здатна втілити програму і вивести на шлях розвитку не лише Дніпропетровщину, а й усю країну.

«Кожен кандидат «Відродження» розуміє, що йде в складі великої команди. Тут – інтелектуальний та творчий потенціал нашої області: перші серед аграріїв, промисловців, вчителів. Тут люди, які перемагають. Люди, які виведуть Дніпропетровську область, а згодом і країну, із хаосу та руїни на шлях сталого розвитку», — резюмував Олійник.

Як відомо, політична партія «Відродження» на обласній конференції висунула кандидатів до Дніпропетровської обласної ради та затвердила Програму соціально-економічного розвитку до 2020 року.

Всього політична сила висунула понад 2000 кандидатів до місцевих рад Дніпропетровщини усіх рівнів.

DSC_0351DSC_0257