Так де ж ми будемо лікуватися, Синельниківці?

Шановні мешканці м. Синельникового, ви звернулися до нашої громадської організації «Ветеранів АТО та учасників бойових дій Синельниківщини» (170 підписів від населення) про допомогу у вирішенні питання про центр первинної медико-санітарної допомоги. Ми звернулися до народних депутатів та до міського голови Д.І. Зражевського і отримали відповідь, що рішенням Синельниківської міської ради від 19.09.2016 р. № 143/9/VII Державний заклад «Вузлова лікарня ст. Синельникове-2» ДП «Придніпровська залізниця» реорганізовано в комунальний заклад охорони здоров’я «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради». У складі даного закладу буде функціонувати 3 амбулаторії, розміщені в різних частинах міста, а саме: в приміщенні цілісного майнового комплексу, що належить територіальній громаді м. Синельникового по вул. Виконкомівська, 32 та в приміщенні комунального закладу «Синельниківська центральна районна лікарня Дніпропетровської обласної ради» по вул. Миру, 52. Такий територіальний розподіл амбулаторій дозволить надавати послуги з первинної медицини всім верствам населення міста та зняти соціальну напругу, як роз’яснив міський голова Д.І. Зражевський.

При додаткових відповідях, які ми будемо отримувати, ми вам обов’язково повідомимо. Ми стежимо за розподілом і обслуговуванням жителів Синельникового. Щодо розподілу бюджетних коштів на лікування пільгових категорій у медичних закладах нам відповіді не надали, хоча це питання ставилося на сесії міської ради. Також нам ще невідоме питання щодо працевлаштування медпрацівників.

Дуже приємно, що в місті буде три соціальні аптеки. Для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, онкохворих, воїнів АТО та ветеранів війни лікарські засоби відпускатимуться за пільговими рецептами, які будуть видавати медзаклади.

Ці аптеки підпорядковані обласному комунальному підприємству «Фармація» Дніпропетровської обласної ради. Такі аптеки будуть відкриватися по всій області. У соціальних аптеках будь-хто зможе придбати лікарські засоби та предмети медичного призначення за доступними цінами.

В.Матвієнко, керівник
юридично-правового відділу громадської організації
«Ветеранів АТО і учасників бойових дій Синельниківщини»