Тепер у Дніпропетровську є Центр обслуговування -“Паспортний сервіс”

Відтепер і Дніпропетровськ має свій комфортний Центр обслуговування -“Паспортний сервіс”. Він став 21-м у всеукраїнській мережі Центрів обслуговування громадян. Саме тут можна замовити документи для всієї родини з біометричними даними чи без них. А також скористатися послугами проставлення апостилю та оформити медичне страхування для виїзду за кордон. Тарифи на ці послуги тут значно нижчі, ніж у посередників.

Скористатися послугами новоствореного Центру обслуговування «Паспортний сервіс» вирішила Наталя.  Жінка вже давно  мріяла зробити закордонний паспорт, однак її налякали великі  черги. Стояти по декілька днів під кабінетами держслужбовців вона не захотіла. Наталя стверджує, що рівень сервісу  у новій установі істотно відрізняється, від того до якого всі звикли:

«Різниця дуже велика. Я бачила сюжети про подібну процедуру в Грузії. Те, що я сьогодні пройшла мені здалося як дві краплі води схоже на те, що я бачила в них. Все роблять швидко протягом півгодини. Дівчата супроводжують. Все дуже добре»,  — стверджує мешканка Дніпропетровська Наталія Бєліна.

Її слова підтверджує й інший мешканець Дніпропетровська – Ігор. Чоловік каже, що в Україні потрібно було вже давно створити державні  заклади за європейським зразком:

«Це  добре що створюють   щось нове. Якщо за зразком Європи рухаємось то це звісно добре. Приміщення гарне, персонал привітний», —  каже мешканець Дніпропетровська Ігор.

Такі ж державні підприємства було створено й у інших областях України.  На сьогодні, дніпропетровський Центр обслуговування — “Паспортний сервіс” 21ий  за рахунком в країні. До створення цих  закладів керівництво Державної Міграційної Служби України підійшло надзвичайно серйозно.

«Після того як керівництво ДМС України а також державне підприємство «Документ»  дослідило передовий закордонний досвід: була відправлена група до Грузії, де вивчили роботу будинків юстиції, а також інших держав. Було вирішено покращити сервіс для наших громадян», — інформує речник державного підприємства «Документ» Володимир Поліщук.

Вже є результати роботи таких центрів обслуговування: громадяни задоволені  прозорістю процедур та сервісом, а Державна міграційна служба у свою чергу  полегшила свою роботу – стверджує Сергій Гунько, керівник відділу Державної міграційної служби України.

«За тими відгуками, що у нас на сьогоднішній день є ми знаємо, що громадяни задоволені тим сервісом яке надає державне підприємство. І власне це розвантажує  підрозділи міграційної служби  в плані оформлення закордонних паспортів», —  каже керівник відділу Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

Тож, зробити закордонний паспорт за півгодини та без черг відтепер можна і у Дніпропетровську.

ТРК «Регіон»