Троє молодиків ледве не вбили жінку

Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив без змін вирок Синельниківської міськрайонного суду стосовно трьох молодих чоловіків, які вчинили розбій у смт.Васильківка Дніпропетровської області.

Троє молодих людей, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, за попередньою змовою з метою заволодіння майном молодої жінки, мешканки смт.Васильківка, нанесли їй тяжкі тілесні ушкодження. Від отриманих побоїв жінка неодноразова втрачала свідомість, ледь не померла, тривалий час після даної події перебувала в лікарні та перенесла хірургічне втручання.

Злочинці заволоділи майном потерпілої, а саме – ноутбуком,  двома мобільними телефонами, цифровим фотоапаратом, банківськими картами, та зникли з місця події.

Винуватців було засуджено за ч.4 ст.187 Кримінального кодексу України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, вирок набрав законної сили.

Процесуальне керівництво та державне обвинувачення у кримінальному провадженні здійснювалося Васильківським відділом Синельниківської місцевої прокуратури.

 

Синельниківська місцева прокуратура