Уперше за 30 років діти в Синельниківській школі № 7 навчаються у теплих умовах

У Синельниківській школі № 7 вже повністю перекрили дах і встановили нові вікна. Тривають фасадні та внутрішні роботи. Діти й педагоги вже відчули ефект термомодернізації – сидіти на уроках в куртках немає потреби. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

            «Діти мають навчатися в комфортних умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Загалом цьогоріч ми капітально ремонтуємо 25 шкіл Дніпропетровщини, роботи там не проводилися десятиріччями», — зауважив Валентин Резніченко.

            Учні та педагоги Синельниківської школи № 7 вже відчули на собі позитивні результати термомодернізації. Ремонт розпочали цього року. Наразі повністю перекрили дах і замінили вікна.

            «В тому році було набагато прохолодніше, на уроках сиділи в куртках, тепер тут комфортно… Думаю, після ремонту діти ходитимуть сюди з більшим задоволенням», — поділилася учениця 11 класу Ксенія Ленда.

            У школі продовжують утеплювати фасад. Він буде не тільки теплим, але й яскравим і сучасним.

        «Протягом тридцяти років у нас були тільки косметичні ремонти, тому ці роботи для нас дуже актуальні. Школа вже тепла, згодом стане більш затишною і сучасною», — розповіла директор Синельниківської школи № 7 Галина Сіроух.

            Роботи ведуться і всередині будівлі. Будівельники облаштовують класи й  коридори, актову залу, замінюють електричне обладнання, каналізацію та радіатори опалення. Спортивну залу мають здати найближчим часом.

             Остаточно ремонт планують завершити наступного року.