Уперше за 30 років діти в Синельниківській школі № 7 навчаються у теплих умовах

0

У Синельниківській школі № 7 вже повністю перекрили дах і встановили нові вікна. Тривають фасадні та внутрішні роботи. Діти й педагоги вже відчули ефект термомодернізації – сидіти на уроках в куртках немає потреби. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

            «Діти мають навчатися в комфортних умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Загалом цьогоріч ми капітально ремонтуємо 25 шкіл Дніпропетровщини, роботи там не проводилися десятиріччями», — зауважив Валентин Резніченко.

            Учні та педагоги Синельниківської школи № 7 вже відчули на собі позитивні результати термомодернізації. Ремонт розпочали цього року. Наразі повністю перекрили дах і замінили вікна.

            «В тому році було набагато прохолодніше, на уроках сиділи в куртках, тепер тут комфортно… Думаю, після ремонту діти ходитимуть сюди з більшим задоволенням», — поділилася учениця 11 класу Ксенія Ленда.

            У школі продовжують утеплювати фасад. Він буде не тільки теплим, але й яскравим і сучасним.

        «Протягом тридцяти років у нас були тільки косметичні ремонти, тому ці роботи для нас дуже актуальні. Школа вже тепла, згодом стане більш затишною і сучасною», — розповіла директор Синельниківської школи № 7 Галина Сіроух.

            Роботи ведуться і всередині будівлі. Будівельники облаштовують класи й  коридори, актову залу, замінюють електричне обладнання, каналізацію та радіатори опалення. Спортивну залу мають здати найближчим часом.

             Остаточно ремонт планують завершити наступного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here