У СИНЕЛЬНИКОВО КОНЦЕРТ PIANO EXTREMISTA

24 жовтня у місто Синельниково приїде екстреміст, який грає на фортепіано. Його внесок у роль музики під час Революції та Війни на Сході дійсно вагомий і вражає.

Piano Extremist — це музичний проект людини, яка активно приймала участь в Українській Революції Гідності проти терористичного режиму корупціонерів та ворів.

У березні 2014 року він почав свій безстроковий тур Україною (52 населених пункта за рік!) — він грає там, де його запрошують, він обирає міста, в яких ще не був., він грає людям, які вірять в перемогу України…Восени 2014 року, після трагічних подій Іловайську, Піаніст започаткував АТО-тур під гаслом: «Ми захистимо тих, хто захищає нас!» (Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Слов`янськ, Краматорськ, Авдєєвка, Артемівська, Щастя, Северодонецьк, Піски, тощо).

Якщо військові ведуть боротьбу вогнепальною зброєю, Піаніст зробив своєю зброєю музику, яка підтримує Дух Перемоги та стає розрадою в житті кожного свідомого патріота України, який вболіває за долю своїх близьких та майбутнє України.
Дебютний альбом музиканта «Захист вільних сердець», який присвячено Україні, Небесній сотні та Героям АТО, можна завантажити та послухати в мережі:https://soundcloud.com/piano_extremist

Приєднуйтесь та слухайте нову музику:
https://www.facebook.com/piano.extremist
https://vk.com/piano_extremist

 

У СИНЕЛЬНИКОВО КОНЦЕРТ PIANO EXTREMISTA