Шановні мешканці міста та району ! (МЧС)

Недопущення та вчасне реагування на пожежі в природних екосистемах  є пріоритетним напрямом роботи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, особливо в пожежонебезпечний період .

Ми живемо в таку епоху , коли захист навколишнього середовища  є актуальною проблемою людей.  Як свідчить статистика, з року в рік, саме в весняно-літній пожежне безпечний період найчастіше виникають пожежі в лісових масивах, сільгоспугіддях. Що річний досвід свідчіть, що основними причинами виникнення лісових пожеж є людський фактор, грозові розряди та неконтрольоване спалювання сухої трави та залишків рослинності в умовах спекотної  погоди.

Як свідчить практика, легковажно залишені відпочиваючими непогашені вогнища та кинуті недопалки призводять до того, що, в першу чергу,  знищуються чималі площі зелених насаджень. Також в результаті пожеж знижуються флора і фауна, в результаті чого державі наносяться значні матеріальні збитки.

                    У постійній бойовій готовності на надзвичайні ситуації знаходяться рятувальники Синельниківського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, для попередження пожеж  в екосистемах району особовим складом були встановлені попереджувальні знаки.  

Важливо пам’ятати: не слід залишати ба­гаття без нагляду; не можна покидати місце відпочинку, не погасивши вогонь. Не кидайте недопалки! Лише дотримання вимог безпеки збереже лісові масиви від вогню!

Потрібно знати: банальна людська необережність у поводженні з вогнем може завдати непоправної  шкоди довкіллю та собі особисто. 

Уразі виникнення пожежі телефонуйте «101»