Як обрати кавун без нітратів та не отруїтися

В магазинах та на ринках Дніпропетровщини з’явилися перші кавуни. За рік мешканці області скучили за соковитою ягодою та охоче її купують. Проте смаколик може залишити по собі неприємні наслідки. Як обрати кавун без нітратів та не отруїтися, читайте далі.

Визначити, чи є нітрати в кавуні, на око неможливо, наголошують спеціалісти. Щоб убезпечити свою родину від отруєння, уникайте покупок на стихійних ринках. Обов’язково вимагайте у продавця ветеринарно-санітарне свідоцтво. Цей документ – гарантія, що в ягодах немає пестицидів, солей важких металів, а вміст нітратів не перевищує допустимої норми.

Є ще декілька правил, які допоможуть уникнути отруєння кавуном. Не варто купувати занадто ранні ягоди. Краще дочекайтеся сезону – середини серпня. Не варто їсти м’якоть близько біля кірки — найбільша частка шкідливих речовин знаходиться саме там. Не слід давати ягоду дітям, меншим за рік.

Перші ознаки отруєння кавуном проявляються через 1-6 годин після їжі. З’являється дискомфорт в кишечнику, нудота, головний біль, розлад шлунку, ломота в суглобах, слабкість, підвищується температура. Серед ознак отруєння нітратами — синюшність шкірних покривів і слизових оболонок, холодні кінцівки, слабкий пульс, запаморочення, судоми.

При підозрі на отруєння кавуном негайно викличте «швидку». До її приїзду потрібно зробити промивання шлунка та випити сорбент, наприклад, активоване вугілля. Щоб уникнути зневоднення, слід невеликими порціями пити теплу підсолену воду.