27 школярів району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч»

Цьогоріч  участь у даному конкурсі взяла більша кількість учнів, ніж у минулих роках. Перш за все, це пов″язано зі зростаючою роллю іноземної мови в будь-якій сфері діяльності і майбутні спеціалісти, а нині школярі, завзято взялися до виконання завдань, передбачених «Грінвічем».  І подібна завзятість не випадкова – підростаюче покоління вирішило долучитися до модного тренду вивчення іноземної, бо саме 2016 оголошено Роком англійської.

         Стати учасником конкурсу міг кожен – жодних вікових обмежень та вимог до володіння  англійською мовою.Головне – бажання навчатися та вдосконалюватися. «У кожній школі працював координатор, який модерував процес, допомагав дітям у реалізації їхніх ідей», — зазначила методист відділу освіти райдержадміністрації Людмила Безгласна.

         Довідково. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України запропоновано оголосити роком англійської мови. Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл. Протягом п’яти років існування конкурсу в ньому взяли участь понад 700 000 учнів з усіх областей України.