48 юнаків Синельниківщини днями поповнять лави Збройних Сил України

Урочисті проводи призовників міста та Синельниківського району відбулися 31 березня у концертній залі Синельниківської школи культури та мистецтв.

Привітати майбутніх воїнів Української армії з урочистою та хвилюючою подією в житті прийшли: представники міської та районної влади, військкомату, духівництва, близькі та рідні, кохані.

Від імені синельниківської громади, міського голови Дмитра Зражевського до призовників звернулася його заступник Тетяна Кучерук. «Сьогодні у вашому житті розпочинається новий важливий етап,- зазначила представник міської влади. – Бути захисником рідної землі – це не порожні слова, а високе звання. Тож бажаю, щоб ви стали гідними представниками нашої громади у лавах Української армії. Щоб знання, які ви здобудете за час перебування на службі, застосовувалися вами лише у мирних цілях. Бажаю всім служити під блакитним чистим небом; здоровими, загартованими та змужніли повернутися додому. Вірю, що наше місто буде вами пишатися!».

Заступник голови Синельниківської районної державної адміністрації Сергій Бірюков зазначив, що військова служба – це почесний обов’язок кожного чоловіка та побажав юнакам бути гідними нащадками своїх дідів та прадідів, а зброю використовувати лише під час навчання.

Андрій Нечаєв, заступник військового комісара Синельниківського об’єднаного міського військового комісаріату, у своїй промові наголосив, що сьогодні юнаки йдуть до армії, щоб захищати тили рідного дому, в той час як інші знаходяться на передовій. «Бережіть свою честь та гідність, будьте захисниками слабкіших, жінок та дітей! Нехай буде мирним небо, а ваша служба успішною!», — побажав капітан Андрій Нечаєв.

За давньою слов’янською традицією, Боже благословіння на добру долю отримали призовники від клірика Свято-Миколаївського храму Дніпропетровської єпархії Української православної церкви, ієрея Андрія Шевченка. Священнослужитель прочитав молитву, яка стане надійним оберегом кожному, побажав, щоб завжди оберігав Всевишній, спонукав на добрі справи, а служба в армії стала школою мужності та загартовування кожного як особистості. У свій час Андрій Шевченко також пройшов цю сувору школу, перебуваючи в лавах 25 –ї повітряно-десантної бригади.

Зворушливі до сліз слова на адресу юнаків прозвучали від мами одного з них – Олени Теглівець. Жінка побажала хлопцям щасливої служби та завжди пам’ятати, що вдома на них чекають люди, для яких вони є найдорожчими.

На добру згадку про цей важливий день, від міської та районної влади юнаки отримали подарунки – дорожні набори, які стануть призовникам в нагоді вже найближчим часом.

Музичні подарунки для майбутніх воїнів приготували учасниці вокального колективу «Натхнення» під керівництвом Жанни Пасічник міського центру дитячої творчості, Ірина Паламарчук- викладач Синельниківської школи культури та мистецтв, солісти: Каріне Червякова, Валерія Ніколенко, Маргарита Тараненко.

Синельниківська міська рада