БezViz Festival — нове ім’я на фестивальній карті України

Над організацією працює команда «Культурна Столиця» в партнерстві з одним з найбільших музичних фестивалів країни Faine Misto.

БezViz Festival пройде з 2 по 4 серпня в самому серці Дніпра — на Монастирському острові, а це 146 000 квадратних метрів для веселощів і музики.

Перевага такої локації в тому, що до неї легко дістатися в будь-який час. При цьому все ще залишаючись на природі й слухаючи улюблених артистів на березі Дніпра.

Організатори постаралися над тим, щоб вам не обов’язково було залишати територію фестивалю: наметове містечко буде перебувати прямо на острові та під постійною охороною. Тут же будуть камери схову і пункти для підзарядки гаджетів.

У денний час, поки на основних сценах затишшя, можна відвідати парк розваг, ярмарок, майстер-класи, шоукейси і багато іншого. На фудкорті будь-хто може знайти щось до смаку і за прийнятну ціну.

БezViz Festival — єдиний в Україні фестиваль, який проходить на острові. До території будуть вести два мости, один з яких — понтонний — спеціально монтується для БezViz.

У лайнап БezViz Festival понад 40 учасників з України та закордоння. Попереду ще багато анонсів, але вже відомо, що на фестивалі виступлять Skindred, Kadebostany, Lordi, Crazy Town, Бумбокс, 5’nizza, Pianoбой, Bahroma, Vivienne Mort, DETACH, Zardonic, YUKO, LATEXFAUNA, Space of Variations, Курган і Агрегат, Pavlik OverDrive.

Сцен же на фестивалі буде три: White, Yellow й Module.

Остання з них — електрона. На Module Stage вже заявлені Kurs Valüt, Monotonne, Jungleman, Max Rider, Funky Roger та ще 20 артистів. Музика тут буде звучати безупинно 72 години: techno, house, drum and bass й jungle. Поруч будуть проходити спортивні активності, обладнаний бар на воді. Module Stage – це окремий світ на острові, де розмірений лаунж буде перетворюватися у нічні рейви.

Щоб першими дізнаватися наступних хедлайнерів та нові подробиці, підписуйтесь на БezViz Festival у Facebook та Instagram.

Придбати квитки можна на сайті: https://bezviz.family/