Вопрос Власти Города

Задай вопрос власти города

На этой странице вы можете задать вопрос властям города. Все вопросы и ответы будут публиковаться только на сайте sinelnikove.com.ua Сразу после получения ответа на ваш вопрос мы вас известим отправив вам сообщение. Вся контактная информация есть конфиденциальная и не распространяется! за случаем отправки вам уведомления.

Вопрос от Ясинский Роман 
Статус — Ответ получен
На привокзальной площади ст. Синельниково-1 требуют деньги за парковку. Парковка не оборудована согласно правил. Куда идут деньги? ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342 ПРАВИЛА паркування транспортних засобів

Згідно з рішенням Синельниківської міської ради „Про надання дозволу для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування фізичних осіб – підприємцю Крюкову Михайлу Сергійовичу”, з метою організації порядку, паркування транспортних засобів на вулицях і дорогах міста Синельникове та порядку сплати збору за місця паркування транспортних засобів, надано дозвіл фізичній особі — підприємцю Крюкову Михайлу Сергійовичу. Згідно з рішенням виконавчого комітету від 22.05.2013 № 132 сплата за земельну ділянку, яка відведена під платне паркування, справляється у розмірі 0,03 % до мінімальній заробітної плати (пункт 3.1 стаття 266 податкового Кодексу України) і направляється до міського бюджету. Тариф на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів на вул. Виконкомівська встановлений в розмірі 4,0 грн. за одне місце за одну годину.

Виконуючий обов’язки міського голови В.Б.ЯКОВІН

Вопрос от Векленец Александр
Статус — Ответ получен
Доброго дня шановні, чи не скажете коли будуть зроблені дороги в нашому місті?

Ответ У міському та обласному бюджеті на  2015 рік    передбачено  кошти  на  поточний та капітальний ремонт доріг  комунальної власності  міста. За ці кошти відремонтовано  1110 м²   доріг центральних вулиць міста, а саме:  вул. 50 років Жовтня, Миру, 50 років СРСР, 8 Березня, Енгельса, 40 років Жовтня, Гоголя, Ватутіна, 95 Погранзагону, Петровського, Воїнів Інтернаціоналістів, під’їзди до залізничних переїздів по вул. Леніна, завершені роботи по капітальному ремонту вул. Дзержинського. Наразі  проводяться  роботи з капітального ремонту вул. Перемоги.

Виконуючий обов’язки міського голови В.Б.ЯКОВІН

Вопрос от Ставманенка Євгена
Статус — Ответ получен
Уважаемый Дмитрий Иванович! Беспокоит Вас жилец многострадального микрорайона «Южный» или в народе Пятихатки. Я живу в доме по улице Ленина 183А подъезд номер 6. По причине близости дома к железной дороге и постоянных колебаний почвы при прохождении грузовых поездов геометрия несущих стен дома была нарушена и все межпанельные швы по подъезду потрескались и при дожде текут. Я обращался к директору ЖЭК№1 госпоже Панасюк, отправлял письма почтой и даже прилагал фотографии своей квартиры, но не получил ни одного раза какого либо ответа. По причине высокой стоимости работ у жителей подъезда нет возможности произвести их за свой счет. Прошу Вас разобраться в сложившейся ситуации из-за вероятности обвала дома (трещины в несущей стене достигают 1-2мм). Дом не ремонтировался 28 лет. Думаю в бюджете города или ЖЭК уже накопилась сумма для произведения данного ремонта, принимая во внимание то, что мы годами платили за несуществующую Аварийную службу, что уже было неоднократно поводом для возмущения жителей города.

Ответ Виконавчий комітет Синельниківської міської ради спільно з Синельниківським міським комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна контора-1» з’ясував, що дійсно, на внутрішній стіні під’їзду №6 будинку №185-А по вул. Леніна з’явилася тріщина внаслідок атмосферних опадів, які накопичувались на покрівлі, та встановлення супутникових антен на тамбурах вентиляційних шахт. Надзвичайно велика кількість звернень громадян щодо вирішення проблемних питань багатоповерхових будинків, на превеликий жаль, не дає можливості вирішити цю проблему в терміновому порядку. Але управлінням житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради питання щодо ремонту тріщини внесено до переліку проблемних питань, які потребують вирішення.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Всего вопросов
Ожидают ответа
Отвеченных

Вопрос от Боброва Николая
Статус — Ответ получен
Хотелось узнать когда благоустроят улицу Васильковского после проведения земляных работ ,хотябы  один фонарик повесили что бы было видно как через эту грязь лесть после дождя особенно.

Ответ Дорога на вулиці Васильківського була пошкоджена після проведення земляних робіт, пов’язаних з будівництвом водопроводу села Веселого Синельниківського району. Міським головою була висунута вимога підрядним організаціям, які виконували роботи, щодо благоустрою дороги після завершення будівництва водопроводу. В іншому випадку послуги водопостачання надаватись не будуть, місто не надасть згоди на подачу води. На даний час підрядні організації та відповідальні особи Синельниківського району організовують роботи щодо благоустрою дороги, які планується завершити до 20.06.2015.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Фролова Дмитра
Статус — Ответ получен
Скажіть чому в нашому місті не проводяться ніякі заходи (розважальні) Чи планується взагалі в цьому році та що? день міста чи день конституції та інше …. Заздалегідь дякую за відповідь!

Ответ У зв’язку з подіями, що відбуваються у східних регіонах нашої держави, вважаємо за доцільне обмежити проведення розважальних заходів, зокрема дискотек, танцювальних вечорів, концертних шоу та видовищних гулянь. Найближчим часом у місті будуть проведені  такі заходи:   урочистий мітинг до Дня скорботи, урочистості та святкові концерти до Дня Конституції України та Дня молоді, до Дня Прапора та Дня незалежності України, до Дня міста. Реалізація запланованих заходів буде залежити  від суспільно-політичної ситуації на сході нашої країни.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Анни Ігорівни
Статус — Ответ получен
Добрый день! Я живу на ул. Воинов Интернационалистов, 1а. В нашем дворе, как в принципе и по всему городу, слишком много дворовых собак. Они достаточно агрессивные. Есть соседи,  которые их подкармливают и все это дело поощряют. Конечно же их не заставишь забрать этих собак к себе домой и привить, но это уже становится невыносимым. Я в курсе, что отстреливать собак нельзя, т.к. это статья, но можно же их отловить и отдать в приют! Я и моя домашняя собака неединожды ставали жертвами их агрессивного поведения. Прошу принять меры, так как это грозит моей безопасности и безопасности других людей!

Ответ Управління ЖКГ та комунальної власності тримає під контролем питання поводження з безпритульними тваринами. Для вирішення цього питання комунальним підприємствам міста СМКП «ЖЕК-1», СМКП «ЖЕК-2», СМКП «ВО ЖКГ» надано доручення виявити місця локалізації безпритульних тварин. Для повного вирішення  зменшення кількості бродячих тварин необхідно створити  притулок.  На даний час кошти на ці витрати в міському бюджеті відсутні.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Іван Миколайович
Статус — Ответ получен
Коли в нашому місті почнуть ремонтувати дороги?

Ответ У квітні 2015 року розпочаті підготовчі роботи до поточного ремонту доріг комунальної власності на вулицях 50 років Жовтня та 50 років СРСР.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Вероника Викторовна
Статус — Ответ получен
Здравствуйте!У меня такой вопрос…,как я должа «выкручиватся» из этой стуации.Работаю в детском саду медицинской сестрой.Вчера пришла ревизор иг гороно и сказала,что мы очень еще раз напишу очень мало даем мяса детям!По норме я должна была выписать 38 гр на человека,а выписала 18-ть!!!!Но где взять садику деньги на питание?Если я должна не привышать дневной лимит 11 гривен!Я расписывалась в приказе,о том,что обязана кормить на 11 гр,а если привышу -буду ложить деньги со своего кармана!Неужели нельзя повысить родительскую плату за питание?Пускай платят 10 гр в день а не 6.60.Во многих садиках собирают «овощные»-но веть это все не официально и не законно-до первой проверки из прокуратуры или жалобы родителей!Я со своей зарплатой на пол ставки,имею 500 гр. в месяц и не хочу отвечать не понятно за что!О каких нормах питания вообще идет речь?!

Ответ У зв’язку з різким ростом цін на продукти харчування в закладах освіти міста норми харчування дійсно недовиконуються. З метою забезпечення 100% виконання норм згідно з санітарними вимогами при формуванні бюджету на 2016 рік відділом освіти міської ради планується винести на розгляд виконавчого комітету питання щодо збільшення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Екатерина Сергеевна
Статус — Ответ получен
Когда на улице Жлобы будет сделана дорога? 

Ответ У 2015 планується виділення коштів з обласного бюджету для завершення робіт по проекту „Підтоплення та затоплення м. Синельникового. Район вул. Жлоби”. При надходженні фінансування будуть завершені роботи та здійснено благоустрій вул. Жлоби.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Алены Алексеевны
Статус — Ответ получен
Добрый день.У меня вот какой вопрос!Почему человек с пропиской Синелтниковского р-на,но проживающий в Синельниково не может встать в очередь на получение жилья???Я сирота,с 14 лет.Прописана в с.Веселом.Обращалась в Раевский с-с,но мне дали ответ,что ничем помочь не могут.Жилья не было,нет и не будет.Была замужем,сейчас проживаю с двумя детьми в квартире родственников бывшего мужа.К августу мы должны освободить жил.площадь!Куда мне идти с детьми?Снимать жилье не по карману,детское пособие 1012 грн. и 600 грн. помощь отца детей!Я нормальный человек и люблю своих детей,но поселиться с ними в сарае или бараке,ведь с нашими доходами только такое жилье нам по карману,я не могу!!Не имею права,создавать своим детям свинские условия для жизни,иначе зачем я их приводила в этотмир!?!?Ответьте мне и ,если можете,помогите!Как мне жить с детьми дальше?Куда идти??? 

Ответ Згідно з Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм жилих приміщень в УРСР,  Житлового кодексу України, в перелік документів, необхідних для постанови на квартирну чергу, входить обов’язкова реєстрація в даному населеному пункті не менше одного року.  Так як громадянка Верютіна Альона Олексіївна зареєстрована в с. Веселому, Синельниківського району, то підстав для взяття її на квартирний облік немає.

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І

Вопрос от Пётр Николаевич
Статус — Ответ получен
В 2012 году я обращался к вам по поводу благоустройства участка улицы Дружба от улицы Кремлёвских Курсантов до переулка Дружбы. Мне был дан ответ,что благоустройство вышеуказанного участка будет произведён во втором квартале 2012 года,я понимаю что обещанного три года ждут,но три года уже прошло, пора бы хоть что то сделать. 

Ответ Роботи по відсипці ділянки вул. Дружби від вул. Кремлівських Курсантів до провулку Дружба будуть включені в план відсипки у 2015 році при умові фінансування мешканцями придбання дизельного пального;

Міський голова — ЗРАЖЕВСЬКИЙ Д.І