Свято міста Синельникового

19 вересня синельниківці відзначали 146-річчя рідного міста. І хоча у зв’язку зі складними обставинами у нашій країні це свято було трохи відмінне від звичайних масштабних гулянь на свіжому повітрі, у Будинок науки і техніки локомотивного депо на святковий концерт прийшла така кількість людей, що в залі не було вільних місць.

На площі біля Будинку науки і техніки залізничників гостей свята зустрічала виставка квіткових композицій від дошкільних та загальноосвітніх закладів міста, яка була  присвячена миру на землі. Також діти м. Синельниково підготували акцію «За мирне небо»: вони принесли на свято жовто-блакитні кульки, які символізують спокій, мир та здійснення дитячих бажань, та під гучні оплески відпустили їх у небо.

Після акції гості завітали до Будинку науки і техніки, де на них вже чекали виставки Центру дитячої творчості і клубу вишивальниць «Муліне», дитячі малюнки вихованців школи культури та мистецтв, книжкова виставка міської дитячої бібліотеки. Тож під чаруючі мелодії у виконанні духового оркестру під керівництвом О. Губаренка всі бажаючі мали змогу ознайомитися з творчими доробками дорослих та маленьких синельниківців.

І, звичайно, на честь 146-річчя рідного міста та до 71- ї річниці з дня його визволення від фашистських загарбників відбувся святковий концерт.

З днем народження м. Синельникове городян вітали міський голова Д. Зражевський, головний лікар центральної районної лікарні, почесний мешканець м. Синельникового П. Довгань та голова Синельниківської районної державної адміністрації Ю. Мартиненко

Д.Зражевський зазначив, що в цей складний час м. Синельникове стало наче велика родина, у якій всі допомагають один одному та не залишаються осторонь. Також мер подякував усім за допомогу нашим хлопцям, які знаходяться в зоні АТО, бо майже кожен житель міста зробив свій внесок до нашої скорої перемоги:

— Я гордий за жителів, за те, що вони не залишаються байдужими, що вони намагаються допомогти усім, чим можуть. Також я висловлюю велику подяку Мгеру Куюмчяну, який також відгукнувся на прохання про допомогу та передав нашим солдатам висококласні бронежилети. І ще я хочу зазначити, що все одно наше місто росте, плани виконуються, дороги будуються, вулиці освітлюються. Це кроки вперед. Я пишаюся рідним містом!

Місто Синельникове пам’ятає своїх героїв, тож хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за мир на рідній землі. В. Алтунін, О. Авраменко, А. Горда, Д. Каменєв, Ю. Пріменко, С. Осауленко — це чоловіки, сини та друзі, які загинули в зоні АТО. Ніщо не зможе втамувати той біль, який тепер відчувають їх родини. Ніхто не замінить їхню присутність у житті… Тож низький уклін нашим захисникам, вічна пам’ять героям!

Під час свого привітання П. Довгань зазначив, що в день народження міста у лікарні народилося дві дівчинки, а це, за прикметами, є знаком скорого миру. Тож, дай Боже, зовсім скоро наша рідна земля не знатиме болю та страждань!

А під час святкового концерту за особливі внески у розвиток рідного міста та за особисті досягнення були нагороджені мешканці м. Синельникового, підприємці, держслужбовці та діячі культури. Творчі колективи радували гостей душевними піснями та запальними танцями. Щира українська пісня лунала залою та відбивалася у серцях. З днем народження, рідне Синельникове! Зі святом міста, шановні синельниківці! Щастя вам, миру та добра!

За матеріалами ТВійРЕГІОН