Северин: Не все що в зеленій обгортці — «Слуга народу»

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням до громадян бути пильними. Він закликав не голосувати на парламентських виборах за кандидатів-клонів, які видають себе за висуванців від партії «Слуга народу». «Я розумію, для чого це робиться. Дуже багато копій партії «Слуга народу», дуже багато такого в мажоритарних округах. Знаю, що партія зверталася до суду і ЦВК, але рішення жодного немає», — зазначив він.

З проханням прокоментувати ситуацію з підробками від «Слуги народу» ми звернулися до кандидата-мажоритарника  від цієї партії Сергія Северина.

  • Сергію Сергійовичу, як ви ставитесь до того, що полчища зелених тарганів атакували майже всі виборчі округи? І як з цим на окрузі №39, по якому ви балотуєтеся?
  • Проблема – не в тарганах. Це істота неприємна, але нестрашна. Біда у тому, що за ними стоять справжні політичні шакали. Яким є що втрачати. Вони звикли рвати і грабувати. І не зупиняться ні перед чим. Для них не існує ніяких моральних меж. Як кажуть люди, не мають страху Божого. Для них смертельно небезпечний той курс, який взяв Президент України Володимир Зеленський на боротьбу з корупційними схемами, з встановленням законності. Курс, який підтримала переважна кількість виборців. Вони витрачають шаленні гроші, щоб дезорієнтувати виборця, послабити команду Президента від «Слуги народу». В хід іде все – фейкові кандидати, двійники, чорні технології, компромат. У нас на окрузі відкритих клонів немає, але зелених хамелионів вистачає. Кожного дня до мене доходить інформація, що той чи інший кандидат говорить виборцям, що саме він реальний представник команди Президента. Мімікрують у зелений колір, виготовляють агітаційну продукцію схожу на «Слуги народу».
  • І що це їм дає?
  • Їм здається, що таким чином вони підвищують собі рейтинг. А, насправді, просто заплутають людей, маніпулюють їх свідомістю.
  • Щодо рейтингу… У мене на руках взаємовиключні дані соціологічних опитувань. Один кандидат лідирує з  великим відривом від ішних на 30%, інший вважає себе переможцем з підтримкою виборців у 35%. Як таке може бути? Чому ви не публікуєте власну соціологію?
  • Тому, що соціологія повинна бути справжньою, а не агітаційним інструментом. Ми не хочемо маніпулювати виборцем, тиснути на нього. Ми даємо йому можливість вільно визначитись. Хоча насправді добре знаємо електоральну ситуацію на окрузі. Соціологічний моніторинг постійно проводить центральний штаб «Слуги народу». До того ж ми залучили серйозну дослідницьку компанію, яка  проводить незалежні опитування. Фахові інтерв’юєри провели вже дві хвилі соцдослідженнь. Чекаємо на результати третьої, і ми обов’язково познайомимо з ними виборців. Ми не жонглюємо «іграшковою» соціологією. Бо смішно виглядає, коли кандидат, у якого відсоток голосів знаходиться на межі статистичної похибки, призначає себе лідером перегонів. Можу сказати одне, що ті результати, які ми зараз маємо, цілком задовольняють нас.
  • Ви знаєте, що проти вас особисто зараз запускають чорні технології?
  • Як же без цього. Ми чекали на це. Такі технології конкуренти застосовують до лідера перегонів. Бо інакше вони не мають сенсу. Це визнання їх безсилля і безпорадності. Вони розуміють, що чесно перемогти не можуть. Хлопці з моєї команди мені говорили, якщо на вас не знайшли серйозного компромату, то будуть щось вигадувати. А у збоченої політтехнологічної фантазії немає меж.
  • Але люди, які виступають проти вас, говорять, що вони є представниками «ЗЕ» команди…
  • Як там написано у Біблії: «Стережіться лжепророків, які приходять до вас у овечій шкурі, а насправді є вовками лютими. Ви їх впізнаєте по їх вчинкам». А тепер я розповім про вчинки такої людини із «Зе» команди, яка прийшла до мене і попросила великі гроші. Я спитав — за що ці гроші? Мені відповів цей чоловік, що це компенсація за те, що на президентських виборах підтримував Зеленського. Мов, трохи вигрошився. Від такого цинічного нахабства у мене пропав дар мови. І все, що зміг зробити, це послати такого «безкорисливого» прихильника Президента у невелику еротичну подорож. Ця людина обіцяла помститись. Але я на шантаж не піддаюсь. І сподіваюсь, що ця особа підписала собі політичний вирок. Так що, не все золото, що блищить, і не все що в зеленій обгортці — «Слуга народу». Знаєте, колись давно, ще у буремні 90-ті роки малим хлопцем я побачив на базарі у спекулянтів шоколадний батончик у блискучій обгортці. Тоді на полицях магазину було шаром покати. А дитині, зрозуміло, хотілося цукерки. Той батончик коштував дорого. Зарплати батькам тоді майже не виплачували і грошей у родині не було. Але батьки не змогли встояти перед проханням. І мама висипала мені у долоню всі гроші зі свого гаманця. Я був такий щасливий, коли купив той яскравий батончик. А коли розгорнув і відкусив його, зрозумів що то підробка. Отруйна хімічна суміш, зафарбована у колір шоколаду. Я йшов додому ледве стримуючи сльози. І не від того, що не отримав цукерку, а від того, що мене надурили. Та ж тітонька, яка продала мені його так привітно посміхалася і дивилася прямо в очі! Той  батончик я запам’ятав на все життя. І мені  не хотілося б, щоб такі ж емоції відчували виборці, яким пропонують зараз політичну підробку.  Уявіть собі на хвилинку, що люди, які використовують брудні методи, будуть творити, коли дорвуться до влади. Зараз іде справжня битва не тільки між старою збанкрутілою системою і новою політикою, яку намагається запровадити Президент, а й між справжнім і сфальсифікованим. Та ми впевнено йдемо своїм шляхом, не зважаючи на перешкоди. У нас немає права здатись у бою з корумпованою системою всередині країни. У нас немає права зрадити очікування українців. Тому я, підтримуючи промову Президента Володимира Зеленського, звертаюсь до всіх виборців – будьте пильними, не дайте вас обдурити.