У Дніпропетровщини з’явився новий логотип області

Радник губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман презентував новий логотип регіону.
Під час презентації Борис Трейгерман розповів, що останнім часом спостерігається високий інтерес Європи та світу до Дніпропетровського регіону. Є величезне бажання і прагнення співпрацювати, розвиватися, залучати інвестиції і збільшувати потік туристів. У зв’язку з цим, для потенційних інвесторів і делегацій планується проведення великої кількості зустрічей, презентацій, конференцій. Необхідна участь Дніпропетровської області в галузевих і туристичних виставках в Україні та за кордоном.
Для якісного представлення регіону, підвищення його привабливості і пізнаваності, було прийнято рішення розробити Брендбук. Він включатиме в себе фірмовий знак (логотип), стандарти оформлення рекламних, подарункових, презентаційних матеріалів, а також приклади впровадження нового стилю в міське середовище.
«Ми почали з аналізу світової практики регіонального брендингу та відібрали найвдаліші рішення. Напевно, всі знають логотип Нью-Йорка. Його полюбили та почали масово застосовувати в рекламі, сувенірній продукції. У логотип «I Amsterdam» придумали додати займенник і виділити I am, тим самим показавши, що Амстердам – це люди, які в ньому живуть і відвідують його. Великі літери, встановлені в місті, стали однією з пам’яток. Мельбурн змінив ставлення до себе показавши себе сучасним, різнобічним, високотехнологічним містом, – сказав Борис Трейгерман. – Зробити успішний брендинг – це вирішити поставлені завдання, зламати непотрібні стереотипи, відкрити нові горизонти, показати багатогранність».
Борис Трейгерман розповів, що під час розробки брендингу Дніпропетровщини було зроблено кілька ескізів і зрештою зроблено висновок: мало хто з жителів регіону каже повністю «Дніпропетровськ».
«Так повелося, що всі кажуть «Дніпро» чи «Днєпр». Так простіше, швидше, зручніше та гучніше», – сказав Борис Трейгерман.
В елементах логотипу видно пряму асоціацію з річкою Дніпро, яка відома ще з давніх часів як шлях «З Варяг у Греки».
У центр слова знаходиться зигзаг, який оригінально вписується в слово і відокремлює закінчення «PRO», яке говорить про професіоналізм, прогрес, продуктивність регіону. Сам зигзаг символізує хвилі Дніпра, синусоїду розвитку та прагнення до кращого майбутнього. Слоган «CREATE FUTURE» («Творимо майбутнє») визначає суть логотипа.
«Сучасні тенденції в науці, визнані у світі космічні технології, нові принципи управління, інтегрований бізнес. Дії влади Дніпропетровської області спрямовані у майбутнє. Вже сьогодні ми створюємо майбутнє тим, що наші батальйони воюють за незалежність країни, тим, що приймаємо переселенців зі Сходу, відкриваємо нові заводи. У слогані «CREATE FUTURE» укладено енергетичний посил про наше прагнення рухатися вперед і нашу можливість бути учасником процесу творіння», – сказав Борис Трейгерман.
Також він додав, що в процесі створення брендбуку будуть розроблені стилізовані інфостенди, карти, покажчики, різна рекламно-сувенірна продукція тощо.
Наразі презентований логотип знаходиться на обговоренні з громадськістю. Протягом тижня усі бажаючі можуть внести свої побажання та пропозиції щодо його вдосконалення. Проголосувати можна буде на сайті ОДА (http://adm.dp.ua)

 

 

 

 

 

 

 

Висловлюйте ваш коментар щодо нового логотипу