У місті проходить перевірка закладів освіти до нового навчального року

14 серпня 2014 року під головуванням міського голови Дмитра Зражевського у місті розпочала роботу комісія по перевірці стану готовності закладів освіти до роботи в новому навчальному році та під час опалювального сезону 2014-2015 рр.

Цього дня комісія відвідала сім шкіл міста та позашкільний заклад — дитячо-юнацьку спортивну школу.

Як зазначив міський голова, оглянувши ретельно кожен заклад, сьогодні всі загальноосвітні та позашкільні заклади  готові розпочати новий навчальний рік.   Для цього проведено профілактичні заходи по роботі систем тепло-, водо- та газопостачання, поточні ремонтні роботи у класних кімнатах, приміщеннях загального користування, частково оновлено шкільні меблі, обладнано ігрові куточки для найменших школярів, спортивні майданчики, пришкільні подвір`я тощо.

Завдяки допомозі міської влади у  найкоротший термін будуть завершені роботи по заміні 33 старих вікон на металопластикові  у найбільшій школі міста – ЗОШ №2. Витрати на ці роботи передбачені у міському бюджеті. Таким чином у цій школі вікна будуть оновлені повністю. Минулого року питання заміни вікон було вирішено у школі №6: частину вікон також придбано за  кошти міського бюджету.

«Таким чином у питанні з заміною вікон ми запровадили системний підхід: на даний час у кожній школі вже замінено частину вікон за кошти спонсорів та батьків,  — говорить Дмитро Зражевський. — Міська рада вирішила щороку виділяти необхідні кошти для кожного закладу, щоб завершити роботи до кінця.»

 

Міський голова висловив щиру подяку кожному педагогічному колективу, всім батькам, спонсорам,  хто надав посильну допомогу у підготовці до нового навчального року, зазначив, що питання освітянської галузі є одними із пріоритетних в роботі міської влади, тому, за можливістю, у першу чергу, буде надана допомога начальним закладам  у ремонті підлог, міжпанельних швів тощо.

Прес-служба СМР