З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ
Інформуємо мешканців міста Синельникового та Синельниківського району, що з метою виховання у громадян найважливіших патріотичних, духовно-моральних, людських якостей, об’єднання міської та районної громади навколо політичних, громадських, моральних, військових викликів сьогодення Синельниківський міськрайонний благодійний фонд «ЗОВ СЕРЦЯ» проводить 20 лютого 2015 року о 13.00 у приміщенні Будинку науки і техніки локомотивного депо міськрайонний благодійний захід «З Україною в серці».
У ході цього благодійного заходу буде проведено ярмарок-продаж товарів народної творчості та благодійний концерт (вхід на концерт за запрошеннями). Всі кошти, отримані в ході проведення заходу, будуть перераховані на розрахунковий рахунок фонду і будуть використані на потреби наших земляків-військовослужбовців.
У нашому благодійному заході візьмуть участь військовослужбовці, які будуть знаходитись на лікуванні та у відпустці, військовий комісар, представники духовенства, міське та районне керівництво, представники обласних та місцевих засобів масової інформації.

SivDOpuLGk8
В ході акції передбачається отримання коштів з двох джерел. По-перше, це прибуток від продажу на ярмарку товарів народної творчості, виготовлених руками як дорослих, так і дітей, який відбудеться перед концертом. Наше завдання — підтримати ініціативу майстрів, які вклали в свої роботи частинку своєї душі і віру в перемогу України. Тобто, купуючи роботи митців, ми надаємо їм можливість зробити свій внесок у спільну справу.
По-друге, це прибуток від реалізації запрошень, які поділяються на два види, що відрізняються кольором і вартістю. Запрошення жовтого кольору коштують 150 грн. (благодійного внеску). Вони будуть запропоновані керівництву міста та району, керівникам фермерських господарств, підприємств, установ та організацій, підприємцям, депутатам міської та районної рад, а також особам, які готові внести благодійний внесок у вищезазначеному розмірі. Блакитні запрошення вартістю 30 грн. (благодійного внеску) планується розповсюджувати серед пересічних мешканців міста та району, насамперед, серед школярів та учнівської молоді, які бажають допомогти захисникам.
Підтримаємо наших захисників, щоб вони відчули, що ми всі одна громада. Що ми є сила. Що нам небайдужа доля нашої країни, нашої малої Батьківщини та її синів, які з честю виконують свій військовий обов’язок.
Підтримай благодійний захід «З Україною в серці»!

Бажаючих взяти участь у ярмарку-продажу чи придбати запрошення на концерт просимо звертатися до оргкомітету за телефонами: (05663) 2-38-23, 0965531965, 0630426232, 0955510042.

О. Захаров, голова правління
Синельниківського міськрайонного благодійного фонду «ЗОВ СЕРЦЯ»