205 років з дня народження Тараса Шевченка

від admin

Щовесни, коли тануть сніги і на рясті просяє веселка, повні сили й живої снаги, ми вшановуєм свято Шевченка. Наш Кобзар має багато загадок. Але таємниці існують саме для того, щоб одного разу бути розгаданими, а тому саме святкування річниці народження найкращий привід.

9 березня відзначали   205 років з дня народження великого українського поета і художника Тараса Шевченка. До цієї святкової дати в Синельниківській ЗОШІ-ІІІ ступенів №3  традиційно проходить Шевченківський тиждень. З року в рік  до вшанування пам’яті Кобзаря організовуємо  конкурси, змагання, присвячені його життю і творчості. Ми довго роздумували над тим, як спланувати заходи, щоб було весело й  цікаво, креативно і з користю.

Розпочали тиждень з відкриття дня  у форматі антрепризи «У серці зоріє святе ім’я Генія»Учні 9 класу стали активними виконавцями різноманітних  ролей, інсценізували уривки з творів Шевченка. У шкільній бібліотеці відкрита книжкова вітальня «Живи у віках, Шевченкова доле!»

Продовженням тижня було проведення серед учнів 6 та 7 класів   читацької арт — платформи «Голос Кобзаря» у форматі шоу «Голос країни».

Відзначаємо   День народження Тараса Шевченка з користю – беремо участь у інтернет — конкурсах «Садок вишневий коло хати» від проекту «Всеосвіта» та «#ТГШ205» від проекту «На урок» , школярі із задоволенням перевіряють, наскільки добре вони знайомі з творчістю й особистістю нашого Кобзаря. Всі учасники конкурсу гарантовано отримають дипломи учасників та переможців від засновників проектів. Організувати для старшокласників турнір знавців життя і творчості Т.Г.Шевченка «Тарасове серце безмежне й широке», конкурс ерудитів «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка?», а учні 10 класу  виступили з літературною агіткою «За слово цілюще Тараса – держави моєї окрасу!»

Наші  творчі учні  оформлюють яскраві стіннівки, листівки.  Цього року учні 10 класу Прядко В., Стеценко М. та учень 9 кл. Зімодро К. підготували персональні тематичні виставки  малюнків за творами Шевченка.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Висловлюється подяка всім учням та вчителям, що взяли участь ворганізації та  проведенні заходів. У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до України і її культурної спадщини.

Еще интересные новости