65 дітей пільгових категорій від’їхали на відпочинок до морського табору

від admin

09 серпня 2018 року 65 синельниківських дітей пільгових категорій були направлені до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Херсонської області.

Протягом 21 дня на узбережжі Азовського моря набиратимуться сил, здоров’я та нових яскравих вражень 14 дітей учасників АТО, 14 обдарованих та 37 дітей із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Путівки придбано за кошти міського бюджету.

«Збереження здоров’я дітей та його відновлення після навчального року, створення необхідних умов для змістовного відпочинку, повноцінного розвитку дітей є одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади на чолі з міським головою Дмитром Зражевським, — говорить начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту міської ради Юлія Петрукович. – Ми прагнемо, щоб кожного року кількість дітей, направлених на оздоровлення у позаміські табори, зростала. Так у 2017 році список дітей пільгових категорій був поповнений дітьми учасників АТО. Цього року за бюджетні кошти вперше ми придбали путівки також і для талановитих та обдарованих дітей.

Сподіваємося, що наші діти повернуться додому задоволені, повні сил та енергії. У таборі «Орльонок» для цього створені всі умови. Дітям також будуть запропоновані подорожі до визначних місць України, розташованих поблизу, в тому числі до заповідника Асканія Нова».

Еще интересные новости