Більше 5 років за ґратами проведе раніше судимий мешканець Синельникове, на рахунку якого 11 епізодів крадіжок

від admin

Вироком Синельниківського міськрайонного суду 33-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.289, ч.3 ст.185 та ч.3 ст.15 ч.3 ст.185 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом; крадіжка, незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане з проникненням у приміщення).

Встановлено, що неодноразово судимий чоловік, звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став та упродовж 2016-2017 рр. скоїв ряд умисних злочинів.

Так, на рахунку обвинуваченого 7 епізодів крадіжок кабелю ПАТ «Укртелеком», заволодіння скутерами марки «HondaDioAF-27» та «Viper Storm», велосипедами та іншим майном мешканців м. Синельникове.

Крім того, зловмисник проник до приміщення однієї з поліклінік міста, звідки таємно викрав комп’ютер, ноутбук, принтер, 3 пральні машини, спричинивши комунальному закладу матеріальну шкоду у розмірі понад 20 тис грн.

Загальна сума завданий збитків — майже 100 тис грн.

Під час чергової крадіжки кабелю чоловіка було викрито правоохоронними органами.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Суд погодився з позицією Синельниківської місцевої прокуратури та призначив йому покарання у вигляді 5 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Синельниківська місцева прокуратура

You may also like