Для синельниківських ліцеїв 41 ноутбук

від admin

У цьому році закладам середньої освіти Дніпропетровщини передадуть майже 6 тис. ноутбуків для покращення процесу дистанційного навчання. Область вже отримала першу партію – майже 1600 одиниць. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.
Вчителям Синельникового на сьогодні передано 41 ноутбук. Їх прийняли до комунальної власності територіальної громади міста під час дванадцятої сесії Синельниківської міської ради VIII скликання. Депутати своїм рішенням погодили техніку від департаменту освіти і науки облдержадміністрації для ліцеїв №1 та №2.
Вчителі цих закладів зможуть краще готуватися до занять та використовувати на уроках цифрові технології.
Сучасні ноутбуки допоможуть зробити дистанційне навчання ефективнішим. Адже, на жаль, карантинні обмеження накладають свій відбиток на освітній процес.
Ці ноутбуки призначені для вчителів 5-11 класів. На кожному – спеціалізоване програмне забезпечення. Зокрема, для дистанційного управління комп’ютерним класом та роботи з електронними підручниками.
З держбюджету на комп’ютерну техніку виділили понад 80,4 млн грн. Ще більш ніж 28 млн – спрямували місцеві бюджети. Закупівля комп’ютерної техніки, це частина проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Еще интересные новости